• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۱ مرداد
  • اِلأَربِعا ١۰ ذو الحجه ١٤٣٩
  • Wednesday, August 22, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ مرداد ساعت 09:42 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۵/۱۷ ساعت 09:42 | تعداد بازدید: 193 | کد مطلب: 63979
مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی در جلسه هم اندیشی با کارگزاریهای رسمی این استان

استاندارد سازی فعالیتها برای انسجام رویه ها و تکریم مخاطبین ضروری است

جلسه هم اندیشی استانداردسازی فعالیت های حوزه کارگزاری های رسمی با محوریت استانداردسازی فرآیندهای اجرایی، فضای فیزیکی و نیروی انسانی برگزار شد.
استاندارد سازی فعالیتها برای انسجام رویه ها و تکریم مخاطبین ضروری است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، جعفر سمساری، مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی، با بیان اینکه استانداردسازی فعالیتها در جهت انسجام رویه ها و کارکردها به منظور ارتقای سطح ارائه خدمات، تکریم مخاطبین و افزایش کارایی و بهره وری نیروی کار، لازم و ضروری است، فعالیت کارگزاریها به عنوان بخش خصوصی را ظرفیتی در جهت ارتقای کمی و کیفی خدمات سازمان دانست.
مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی، با قدردانی از عملکرد کارگزاری های رسمی به عنوان بازوان توانمند سازمان در ارائه خدمات، تأثیر عملکرد مستقیم و مؤثر کارگزاریها در ارزیابی عملکرد شعب تابعه و اداره کل استان را حائز اهمیت خواند و اذعان داشت: انجام فعالیتهای میدانی در جهت تعمیم بیمه های اجتماعی بین آحاد جامعه و نیز مدیریت منابع و مصارف سازمان، توأم با مشتری مداری و اخلاق مداری را لازم و ضروری است.
وی، با اشاره به توسعه خدمات الکترونیکی و غیرحضوری سازمان طی سالهای اخیر، تسلط همکاران به نرم افزارها و پورتالهای موجود در حوزه تأمین اجتماعی به جهت اطلاع رسانی دقیق و شفاف و بستر سازی برای استفاده حداکثری مخاطبین از خدمات پیش بینی شده را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: ترویج و توسعه خدمات غیرحضوری موجبات ارتقای کمی و کیفی خدمات سازمان را فراهم خواهد آورد.
در ادامه این جلسه مدیران کارگزاریهای رسمی تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی و روسای شعب ششگانه تبریز و شهرستان مرند، پیشنهادات و انتقادات خود در جهت بهبود و اصلاح فرآیندها را ارائه کردند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ مرداد ساعت 09:42 | تعداد بازدید: 193 | کد مطلب: 63979
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1311 sec