زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۳ مرداد ساعت 09:49 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۵/۱۳ ساعت 10:42    تعداد بازدید: 728    کد مطلب: 63762

بازدید مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از مراکز بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی جیرفت
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در سفر به استان کرمان از شعبه و درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان جیرفت بازدید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش در این بازدیدها در جریان خدمت رسانی این مراکز به بیمه شدگان و مستمری بگیران قرار گرفت و با مراجعان و کارکنان نیز دیدار و گفتگو کرد.

دکتر نوربخش در جریان بازدید از شعبه تامین اجتماعی جیرفت که دکتر یحیی کمالی پور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی و مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمان نیز حضور داشتند، از نحوه ارائه خدمات در میز خدمت این شعبه نیز بازدید کرد.

گفتنی است، همچنین مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در سفر به استان کرمان از بیمارستان تامین اجتماعی پیامبر اعظم(ص) این شهرستان نیز بازدید و ضمن گفتگو با کادر درمانی از بیماران بستری در این مرکز درمانی نیز عیادت کرد.

بیمارستان تامین اجتماعی پیامبر اعظم(ص) کرمان، یک بیمارستان ٣٠٠ تختخوابی است که در سال ٩٣ افتتاح شد و دارای بخش های مختلف از جمله جراحی قلب باز،آنژیوگرافی، ام.آر.آی، سی تی اسکن،فلوروسکوپی و... است.

 

دکتر نوربخش به همراه هیات همراه در ادامه سفر به استان کرمان به شهرستان عنبرآباد رفت و از شعبه اقماری این شهرستان در جنوب این استان نیز بازدید کرد.

 

 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha