زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۱ تير ساعت 19:28 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۵/۳ ساعت 10:11    تعداد بازدید: 484    کد مطلب: 63154

دکتر نوربخش در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در استان لرستان :
سازمان تامین اجتماعی برای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری داخلی آمادگی دارد
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: سازمان تأمین اجتماعی آمادگی دارد در صورت کمک و حمایت مسوولان استان ها زمینه را برای سرمایه‌گذاری در حوزه زیرساخت‌های گردشگری در استان های مختلف کشور از جمله لرستان مهیا کند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سیدتقی نوربخش در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی لرستان که با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهور در محل اتاق بازرگانی این استان برگزار شد، بیان کرد: گردشگری داخلی می‌تواند باعث ایجاد فرصت‌های جدید در اقتصاد کشور شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی ظرفیت‌های زیادی دارد، افزود: سازمان تأمین اجتماعی مجموعه هلدینگ گردشگری را دارا است و این مجموعه دارای امکانات مناسبی است.

دکتر نوربخش گفت: گردشگری داخلی در فضای تحریمی یک فرصت است که باید به آن اهمیت داد.زمینه‌های بسیار زیادی داریم که می توان در حوزه گردشگری از آنها بهره برد.

وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی پکیج هلدینگ‌های گردشگری دارد، افزود: FS نقطه مهمی برای سرمایه‌گذاری است ولی بستگی به فاکتورهایی که تولید داشته، دارد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی یادآور شد: در این سازمان مطالعه‌ای تحت عنوان ۱۰۰ بیزینس و ۱۰۰ هتل انجام شده که بسیار تخصصی است.

دکتر نوربخش بر تقویت زیرساخت‌های لازم برای حضور هلدینگ‌ها در حوزه گردشگری تاکید و عنوان کرد: تجربه نشان داده است در استان‌هایی که استانداری‌ها و شهرداری‌ها کمک کنند در حوزه زیرساخت‌های گردشگری موفق عمل خواهد شد.

وی اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی آمادگی دارد در صورت کمک و حمایت مسوولان استان زمینه را برای سرمایه‌گذاری در حوزه زیرساخت‌های گردشگری لرستان مهیا کند چراکه این استان ظرفیت‌های بسیار مناسبی دارد.

گزارش تصویری سفر استانی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به استان لرستان


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha