زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير ساعت 14:17 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۳۰ ساعت 14:29    تعداد بازدید: 244    کد مطلب: 63052

آیین غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای بجنورد از سوی تامین اجتماعی خراسان شمالی انجام شد
به مناسبت 25 تیرماه روز تامین اجتماعی آیین غباروبی و عطر افشانی مزار شهدای بجنورد از سوی کارکنان اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، محمدعلی عباس زاده وحید مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی  درجمع کارکنان ومدیران شورای هماهنگی تعاون کارورفاه اجتماعی استان اظهار داشت: خدمت رسانی مطلوب سازمان تامین اجتماعی در کشور تحت تاثیر امنیت کشور اسلامی ایران است.

وی امنیت کشور را مدیون خون پاک شهدا دانست و افزود: بنابراین باید بعنوان قدردانی از این حماسه سازان غیور در مسیر زنده نگاه داشتن یاد و خاطره این عزیزان تلاش کنیم.
در پایان مدیران وکارکنان تامین اجتماعی خراسان شمالی با قرائت فاتحه وذکر صلوات و نثار شاخه گل یاد شهدای گرانقدر میهن اسلامی را گرامی داشتند.

همچنین به مناسبت هفته تامین اجتماعی مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی به همراه مدیریت درمان وجمعی از کارکنان با حضور در منزل همکار شهید فیروز حمیدی زاده با خانواده معظم این شهید دیداروگفت گو کردند.
محمد علی عباس زاده وحید، در دیدار با خانواده شهید حمیدی زاده ، از خانواده‌های شهدا به عنوان مظهر ایثار و فداکاری یاد کرد وگفت: تکریم و تجلیل از خانواده شهدا در تمام مناسبت ها باید در برنامه مسئولان قرار بگیرد.
وی افزود: حفظ آرمان شهدای والامقام و تکریم خانواده‌های معظم شهدا همواره موجب دلگرمی مسئولان در انجام وظایف محوله و خدمات‌رسانی می‌شود.
عباس زاده با بیان این که خدمت به خانواده شهدا یک افتخار است ،هدف از این دیدار را تجدید بیعت با آرمانهای شهیدان و ارج نهادن به مقام والای آنها دانست.
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی در توصیف از شخصیت شهید فیروز حمیدی زاده گفت: شهید بسیجی، فیروز حمیدی زاده اهل بجنورد، از کارکنان پرتلاش اداره کل تأمین اجتماعی استان خراسان شمالی بود که درعملیات آزادسازی منطقه نبل و الزهرا در 12 بهمن 94 به درجه رفیع شهادت نائل شد.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha