زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير ساعت 15:27 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۹ ساعت 00:32    تعداد بازدید: 240    کد مطلب: 62975

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی:
میان منابع و مصارف تامین اجتماعی باید تعادل برقرار باشد
دکتر علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی در گرامیداشت تامین اجتماعی بر صیانت از منابع صندوق تامین اجتماعی تاکید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی اصغر یوسف نژاد در مراسم بزرگداشت روز تامین اجتماعی مازندران با تاکید بر اینکه بین منابع مالی و مصارف تامین اجتماعی باید تعادل برقرار شود، اظهار داشت: اگر منابع محدود و مصارف گسترده باشد این سازمان نمی تواند به اهداف متعالی خود برسد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تامین اجتماعی یک سازمان غیر دولتی و بین النسلی است و جامعه هدف تامین اجتماعی از اقشار متوسط و ضعیف هستند، گفت: سیاست های دولت و مجلس که در قالب برنامه و مبانی بصورت حکم طراحی می شود ؛ باید به این قشر ضعیف با عدالت توجه داشته باشد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوانین و احکام نوشته شده در طول سالهای گذشته آسیب رسان به صندوق تامین اجتماعی بوده و کمک کننده نبودند تصریح کرد: اگر مسائل و مشکلات کشور را به ١٠ موضوع تقسیم کنیم صندوق های بیمه ای اعم از تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری و غیره در لیست چند مسئله اول قرار دارند.

یوسف نژاد گفت: صندوق تامین اجتماعی بایستی به لحاظ مالی قوی تر و در خدمت عدالت و  کمک به قشر ضعیف باشد .

 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha