زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير ساعت 12:17 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۷ ساعت 12:16    تعداد بازدید: 192    کد مطلب: 62838

نشست مدیر کل تامین اجتماعی قزوین با نمایندگان کارفرمایان این استان برگزار شد
همزمان با گرامیداشت هفته تامین اجتماعی، نشست مشترک روسای انجمن کانون کارفرمائی، اتاق بازرگانی، خانه صنعت و اعضای هیات مدیره با مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،کشاورز، ریاست اتاق بازرگانی استان قزوین ضمن تبریک این ایام، از نگاه مثبت مدیریت استان به تولید کنندگان و مشکلات واحدهای صنعتی در محافل گوناگون اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و... تقدیر نمود و گفت: سعه صدر مدیریت در مرتفع نمودن چالش های پیش روی کارفرمایان قابل ستایش است .

آهنگریان،رئیس انجمن کانون کارفرمائی استان قزوین نیز در این نشست ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی و تقدیر از حمایت مدیریت استان از فعالان اقتصادی، تصریح نمود: امید است با همدلی های موجود آسیب های احتمالی را به کوچکترین سطح خود برسانیم و شاهد شکوفایی این سازمان باشیم.
زمانی، ریاست خانه صنعت استان قزوین نیز ضمن تقدیر از همیاری تامین اجتماعی این استان در شرایط اقتصادی کنونی گفت: در شرایط کنونی نیاز به برنامه ریزی داریم تا با رونق کسب و کار شاهد درخشش این سازمان باشیم.
مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین ضمن تقدیر از همراهی و تعامل همه جانبه با مجموعه مدیریت استان از کارفرمایان بعنوان قطب مهم بخش خصوصی که هم تصمیم گیر و هم تصمیم ساز هستند، نام برد و گفت: اهتمام خاص بخش خصوصی برای موفقیت دولت ضروری است و امیدوارم با یاری مجامع کارفرمایی بعنوان ذینفعان، سازمانی توانمندتر از گذشته داشته باشیم و از تعامل با شما و ارتباط دو سویه برای رفع مشکلات سازمان بهره برداری کنیم.
سیروس نصیری در ادامه افزود: عظمت تامین اجتماعی با میزان بودجه سازمان و با عنایت به مدیریت درآمد هزینه ای آن قابل توجه است و همچنین با تاکید مدیریت ارشد در زمینه اقدامات آی تی در راستای نظارت بیشتر و کاهش هزینه ها خوب عمل نمودیم.صدور نسخ الکترونیکی، ابلاغ الکترونیکی، بازرسی یکساله دفاتر قانونی، تمدید بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان، مشوق های بیمه ای و...  در مسیر حمایت از فضای کسب و کار داخلی و تولید ملی است.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha