زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير ساعت 10:04 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۷ ساعت 10:04    تعداد بازدید: 190    کد مطلب: 62830

افتتاح رسمی میزخدمت در شعب تامین اجتماعی قم
همزمان با گرامیداشت هفته تامین اجتماعی و در اجرای حقوق شهروندی، میز خدمت در تمامی شعب تامین اجتماعی قم به بهره ‌برداری رسید.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاح همزمان میز خدمت در شعب تامین اجتماعی استان قم با بیان این که سازمان تامین اجتماعی نقش مهمی در تلطیف فضای اقتصادی کشور دارد گفت:همکاری و تعامل تامین اجتماعی با نهادهای کارگری و کارفرمایی خوب و سازنده است و مجلس از این گونه اقدامات که در راستای خدمت بیشتر به مردم صورت می گیرد حمایت می کند.

احمد امیرآبادی فراهانی افزود:فضای اقتصادی کنونی کشور می طلبد تا تمام بخش ها با حرکت جهادی به یاری یکدیگر بشتابند تا بتوانیم سربلند از این مرحله سخت عبور کنیم.

وی تاکید کرد:بانک ها، بیمه ها و مالیات باید سهم خود را در بهبود فضای کسب و کار بیشتر کرده و با اقدامات عملی مانع از آسیب پذیری بیشتر صنایع و تولید شوند.

امیرآبادی عملکرد مجموعه تامین اجتماعی در استان قم را رضایت بخش دانست و تصریح کرد:با همدلی و اتحاد بین بخشی می توان در مسیر خدمت رسانی بهتر به مردم گام برداریم.

مدیرکل تامین اجتماعی قم نیز در این آیین گفت: میز خدمت برای رسیدگی به حقوق شهروندی و مطالبه های مردمی در ستاد اداره کل و شعب ٤ گانه تامین اجتماعی قم مستقر شده است.

علی اصغر دادخواه افزود: دستورالعمل استقرار میز خدمت در شعب تامین اجتماعی استان ابلاغ شده و در ورودی تمام شعب ٤ گانه در طبقه هم‌کف برای ارائه امور و مطالبات مردم ایجاد ‌شده است.
وی اضافه کرد: کارشناسان مجرب و مسلط برای رسیدگی به امور مراجعه کنندگان در میز خدمت مستقر شده و برای تحقق حقوق شهروندی و تسریع در ارائه خدمات به مراجعه کنندگان و حل مشکلات آنان پیگیری و رسیدگی های لازم را انجام می دهند.
مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: فعالیت و عملکرد میز خدمت در ستاد اداره کل و شعب تامین اجتماعی استان بصورت مرتب و مداوم بررسی و بازرسی می‌شود.
دادخواه، تسریع در خدمات‌رسانی و ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمت به مردم را از مهم‌ترین مزیت‌های استقرار میز خدمت دانست و ادامه داد: میز خدمت در شعب تامین اجتماعی قم به صورت حضوری و الکترونیکی خدمات لازم را به ارباب رجوع ارائه می‌کند.
وی، اظهارداشت: روان‌سازی خدمات در شعب تابعه از طریق میز خدمت ضروری است و باید در کمترین زمان ممکن، خدمات لازم و مورد نیاز مردم ارائه و از سردرگمی ارباب‌رجوع به دیگر اتاق‌ها جلوگیری شود.

مدیرکل تامین اجتماعی قم، تحقق طرح خدمات نوین را در سازمان تامین اجتماعی تحولی بزرگ توصیف کرد و گفت: خدمات نوین از سال ١٣٩٣ آغاز شده که تمامی روش ‌های میز خدمت در آن دیده شده است و با اجرای سه مرحله آن ضمن ارائه خدمات غیر حضوری، سریع و آسان به ارباب رجوع؛ رضایتمندی این افراد را نیز در پی داشته است.
 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha