زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير ساعت 09:27 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۷ ساعت 09:27    تعداد بازدید: 152    کد مطلب: 62823

استاندار آذربایجانغربی:
تأمین اجتماعی آرامش خاطر مردم را به همراه دارد
استاندار آذربایجانغربی گفت: بیمه تأمین اجتماعی بهترین نوع بیمه در کشور است و آرامش خاطر مردم را به همراه دارد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد مهدی شهریاری در دیدار با مدیران تأمین اجتماعی استان آذربایجانغربی که به مناسبت هفته تأمین اجتماعی برگزار شد، ضمن تقدیر از مجموعه درمان این استان، اظهار داشت: به دلیل خدمات و حمایت های متنوع بیمه ای و درمانی این سازمان مردم تمایل دارند تا تحت پوشش تأمین اجتماعی قرار گیرند.

وی با تأکید بر لزوم افزایش افراد تحت پوشش بیمه در استان آذربایجانغربی، از عزم دولت در این خصوص خبر داد و گفت: با حمایت دولت طرح بیمه مرزنشینان اجرا خواهد شد.

استاندار آذربایجانغربی در این جلسه بر لزوم راه اندازی سریع بیمارستان تامین اجتماعی امیرالمؤمنین خوی تأکید کرد.

دکتر صادق اسمعیل زاده مدیر درمان تأمین اجتماعی استان آذربایجانغربی نیز در این دیدار ضمن ارئه گزارشی از بخش درمان این استان گفت: مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان در بخش درمان مستقیم با بهره گیری از واحدهای ملکی خود در سطح ارومیه و شهرستانها و همچنین عقد قرارداد با ١٥٧٠ مرکز درمانی خصوصی و دولتی و خیریه، خدمات مورد نیاز بیمه شدگان را ارائه می نماید.

وی هزینه های درمانی این استان در سال ٩٧ را در بخش درمان غیر مستقیم ٣٢٠ میلیارد تومان و در بخش درمان مستقیم ١٤٥ میلیارد تومان اعلام کرد.

مقصود مقدمی کیا مدیرکل تامین اجتماعی استان آذربایجانغربی نیز با ارائه گزارشی از عملکرد بخش بیمه تأمین اجتماعی در این استان گفت: در سطح استان آذربایجانغربی، یک میلیون و 156هزار بیمه شده داریم که نسبت به میانگین کشوری پایین است.

وی دلیل آمار کم بیمه شدگان را کشاورزی بودن منطقه اعلام کرد و ادامه داد: سازمان تأمین اجتماعی یک سازمان درآمدی - هزینه ای است و چنانچه میزان درآمد و وصول حق بیمه پایین باشد، در انجام تعهدات خود با مشکل مواجه خواهد شد.

 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha