زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير ساعت 09:43 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت 09:43    تعداد بازدید: 924    کد مطلب: 62728

پیشرفته ترین مرکز MRI در بیمارستان تامین اجتماعی حضرت رسول اکرم (ص) رشت افتتاح شد
پیشرفته ترین مرکز MRI استان گیلان در بیمارستان تامین اجتماعی حضرت رسول اکرم (ص) رشت، همزمان با 25 تیرماه روز تامین اجتماعی و با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمدحسین شهدی نژاد این دستگاه را پیشرفته ترین دستگاه  5/ 1 تسلا ساخت شرکت زیمنس برشمرد و افزود: این دستگاه استرس و نگرانی بیماران را بسیارکاهش می دهد.
دکتر شهدی نژاد رضایتمندی بسیار بالای بیمه شدگان را از افتخارات درمان تامین اجتماعی گیلان دانست و افزود: با راه اندازی مرکز MRI بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت، بیمه شدگان تامین اجتماعی می توانند تصویرهای (ام آر آی) خود را به رایگان انجام دهند.
گفتنی است، در ابتدای آیین افتتاح دستگاه MRI بیمارستان حضرت رسول(ص) رشت، دکتر آشوبی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان از ارتباط خوب این دانشگاه با  سازمان تامین اجتماعی گفت و اظهار داشت: تامین اجتماعی به عنوان یک بازوی توانمند و حامی دانشگاه است و همه با هم در مسیر خدمت رسانی به مردم هستیم.
وی ضمن قدر دانی از تامین اجتماعی در تشکیل پرونده الکترونیک و ارجاع بیمار گفت: دانشگاه به جد پیگیر راه اندازی سیستم ارجاع و تشکیل پرونده الکترونیک در مراکز دانشگاهی تا پایان سال است.


 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha