زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير ساعت 09:07 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت 09:43    تعداد بازدید: 229    کد مطلب: 62717

مشاور معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی:
افزایش آگاهی عمومی نسبت به تأمین اجتماعی با فرهنگ سازی و برقراری ارتباط سازنده با جامعه انجام می شود
مشاور معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی گفت: باید تلاش بیشتری در زمینه فرهنگ سازی و برقراری ارتباط سازنده این سازمان با جامعه انجام شود تا آگاهی عمومی نسبت به تأمین اجتماعی افزایش یابد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سعید حسینی در مصاحبه تلفنی با برنامه کافه نیمروز رادیو فرهنگ به مناسبت روز تأمین اجتماعی اظهار داشت: در بخش فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی کارها و فعالیت های زیادی در راستای ماموریت اصلی این سازمان که ارائه خدمات بیمه ای و درمانی است انجام می شود.

وی با اشاره به جامعه گسترده مخاطبان سازمان تأمین اجتماعی و خدمات متنوع این سازمان، گفت: ظرفیت و پتانسیل وسیعی برای فرهنگ سازی در سازمان تأمین اجتماعی وجود دارد و این سازمان با نیمی از جمعیت کشور در ارتباط است.

مشاور معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: سعی کرده ایم در دانشگاه ها و مدارس کشور برای تبیین جایگاه تأمین اجتماعی اقدام و برای گفتمان سازی بیمه و تأمین اجتماعی تلاش کنیم.

حسینی با بیان اینکه دانشجویان و دانش آموزان در آینده کارفرماین و بیمه شدگان تأمین اجتماعی هستند، افزود: برای آشنایی صحیح جامعه با سازمان تأمین اجتماعی بایستی اطلاعات مناسب درباره این سازمان و کارکردهای آن در اختیار اقشار مختلف قرار گیرد.

وی ادامه داد: ازسال گذشته در 70 دانشگاه سمینارهایی برای گفتمان سازی در زمینه تأمین اجتماعی برگزار شده است و بازدیدهای دانش آموزی از مراکز سازمان سراسر کشور نیز به صورت گسترده انجام می شود.

 


مصاحبه رادیویی مشاور معاون فرهنگی و اجتماعی به مناسبت هفته تأمین اجتماعی با برنامه کافه نیمروز - رادیو فرهنگ


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha