زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير ساعت 18:19 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۵ ساعت 18:22    تعداد بازدید: 488    کد مطلب: 62677

به مناسبت گرامیداشت هفته تأمین اجتماعی؛
بازدید مدیران کل امور فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان و سازمانها و تأمین اجتماعی استان البرز از شرکت ایلیا کوثر
بمناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان و سازمان ها در بازدید از شرکت ایلیا کوثر گفت: مفتخر به آشنایی با مجموعه ای هستیم با حدود ٤٠٠ نیروی انسانی که بیش از ٩٠ درصد آن را زنان سرپرست خانواده تشکیل می دهند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، رضا معینی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان و سازمانهای سازمان تأمین اجتماعی، افزود: مدیریت شایسته این شرکت با نگاه انسانی و مسئولیت اجتماعی بمانند نگین درخشان برای سازمان محسوب می شود و این دید مثبت به جامعه ی زنان بی سرپرست و اهتمام خاص به توانایی اندیشه آنان بسیار لذت بخش بود.
مرتضی سلامی، مدیر کل تامین اجتماعی استان البرز نیز در این بازدید ضمن تقدیر از نگاه ویژه مدیریت این واحد تولیدی نمونه به زنان بی سرپرست و استفاده بهینه از توان تولیدی و اندیشه ی توانای آنان گفت: در فضای کنونی اقتصادی، واحدهای تولیدی دارای مشکل می باشند و باید با آنها مدارا کرده و با اعتماد دو طرفه کارفرمایان و سازمان تامین اجتماعی به واحدهای تولیدی کمک شود.
کلاهی مدیر عامل شرکت ایلیاکوثر ضمن  تبریک ایام گرامیداشت هفته تأمین اجتماعی و تشکر از حسن نظر و مساعدت همه جانبه مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز در پاسخگوئی به مخاطبین، گفت: شرکت ایلیا کوثر مفتخر به تولید پوشاک در سطح کشور و خارج از کشور است.
وی افزود: صدای چرخ خیاطی در سالن تولید با وجود زنان بی سرپرست و با عمل به وظیفه انسانی و شرعی ارزش واقعی را برای جامعه و عشق، امید و زندگی را برای کارگران بوجود آورده و با القاء توانمند بودن زنان بی سرپرست غرور را در آنان زنده کرده و باور ما می توانیم را در سطح بین المللی ایجاد کرده است.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha