زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير ساعت 15:07 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۵ ساعت 15:07    تعداد بازدید: 219    کد مطلب: 62651

امام جمعه بوشهر:
تامین اجتماعی در ارائه خدمات به مردم نقش بسیار مهمی ایفاء می کند
نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر گفت: سازمان تامین اجتماعی در ارائه خدمات به مردم نقش بسیار مهمی بر عهده دارد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در دیدار با مدیر درمان و مسئولان تامین اجتماعی استان بوشهر که به مناسبت هفته تامین اجتماعی انجام شد، بخش درمان تامین اجتماعی را بسیار مهم دانست و اضافه کرد: در استان بوشهر شاهد ارائه خدمات درمانی مطلوبی از سوی تامین اجتماعی هستیم و می‌طلبد برای توسعه خدمات‌دهی در این بخش تلاش شود.
امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه تاکنون به مسئله بهداشت به خوبی توجه نشده و اغلب توجه‌ها به درمان بوده است، بیان کرد: باید فرهنگ‌سازی لازم در عرصه بهداشتی انجام شود تا شاهد تحول در این حوزه نیز باشیم.
آیت‌الله صفایی بوشهری خواستار رفع کمبودها شد و تصریح کرد: نیاز است که نگاه ویژه‌ای به زیرساخت‌های درمانی این استان صورت گیرد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر خواستار همکاری و مشارکت مدیریت درمان تأمین اجتماعی بوشهر و مجمع خیرین سلامت ایران در زمینه تجهیزات پزشکی شد.
مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر نیز در این دیدار به تشریح خدمات درمان تامین اجتماعی در استان بوشهر پرداخت و گفت: تامین اجتماعی در این استان با دارا بودن 3مرکز بستری و 7مرکز درمانی سرپایی در سال ٩٦، پذیرای بالغ برسه میلیون مراجعه کننده بوده است که این آمار نسبت به سال قبل رشد ٥ درصدی داشته است.
دکتر یلدا دارابی گفت: توسعه خدمات درمانی در استان بوشهر را به جد دنبال می کنیم و بر همین اساس در سال جاری عملیات اجرایی احداث چند مرکز درمانی را آغاز کرده ایم.

 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha