زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير ساعت 18:36 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۵ ساعت 07:57    تعداد بازدید: 335    کد مطلب: 62530

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی:
تعامل با شرکای اجتماعی و نمایندگان مجلس، پویایی و تعالی سازمان تأمین اجتماعی را به دنبال دارد
طی مراسمی با حضور معاون حقوقی و امور مجلس و معاون امور استانهای سازمان تامین اجتماعی و مقامات استانی، سید محمد مرعشی به عنوان مدیرکل تامین اجتماعی استان خوزستان معرفی و از زحمات و تلاشهای محمود یارعلیزاده، مدیرکل سابق تامین اجتماعی قدردانی شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، تاج الدین معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی در این مراسم گفت: خوزستان یکی از استانهای مهم و استراتژیک است و سازمان تامین اجتماعی نگاه ویژه ای به این استان دارد.

وی افزود: خوزستان دارای پتانسیل های عظیمی است که می توانیم با بهره گیری و بهره مندی از این ظرفیت ها و پتانسیل های فراوان امکان ارائه خدمات و ارتقای رضایتمندی بیمه شدگان رابیش ازپیش فراهم کنیم.

تاج الدین تعامل سازمان تامین اجتماعی با مخاطبان سازمان و نمایندگان مجلس را ضروری دانست وگفت: تعامل باشرکای اجتماعی و نمایندگان مجلس، پویایی و رشد و تعالی سازمان را به دنبال خواهد داشت.

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی گفت : امروز سازمان تامین اجتماعی با بهره گیری از ظرفیتها تلاش دارد بهتر از گذشته خدمات مناسب و گسترده تری را در راستای ماموریت های خود به جامعه هدف و بهره برداران ارائه نماید .

وی همچنین ادامه داد : هدف این سازمان جلب رضایت مخاطبان و شرکای اجتماعی سازمان استو سعی کرده ایم ارتقای خدمات را مورد توجه بیشتر قرار دهیم و این مهم فقط در گرو مشارکت و تعامل با ذینفعان سازمان است .

تاج الدین گفت : سازمان تامین اجتماعی تلاش می کند فضای امنیت ، آسایش و آرامش را در جامعه برقرار و این فضا به مخاطبان از جمله مستمری بگیران و بیمه شدگان منتقل گردد .

وی تامین اجتماعی را سازمانی درآمد هزینه ای خواند و گفت : سازمان تامین اجتماعی امسال هرماهه نزدیک به 6 هزار میلیار تومان پرداخت مستمری انجام می دهد . 

 معاون امور استانهای سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم با تقدیر از تلاش ، همراهی و مساعی همکاران حوزه های بیمه ای و درمانی این سازمان در خوزستان، هفته تامین اجتماعی را تبریک گفت و بیان داشت: فرصتهایی که در زمان مسئولیت داریم را قدر بدانیم و پاسخگوی مخاطبان و ده ها میلیون نفر بیمه شده اصلی و تبعی و میلیونها نفر مستمری بگیر که تحت پوشش این صندوق هستند باشیم.

  مهندس قائم موهبتی گفت : به عنوان کارگزاران سازمان تامین اجتماعی باید خدمتگزار مردم باشیم و با آنان همراهی و همدلی نمائیم. سازمان تامین اجتماعی از مهمترین ، تاثیر گذارترین و پایاترین نهادهای اجتماعی کشور بشمار می رود. خوشرویی با مردم ، پاسخگویی سریع و صحیح مردم از سوی روسای واحدهای تابعه و کارکنان می تواند اثرات مفیدی داشته باشد .

وی همچنین به رویکرد مهم دولت پیرامون اجرای میزخدمت در دستگاههای اداری اشاره و تصریح کرد : خوشبختانه میز خدمت در ساختار نوین ارائه خدمات سازمان تامین اجتماعی در سالهای قبل اجرا گردید اما در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید از اول تیرماه سالجاری بصورت جدی در استانها عملیاتی و شاهد آن هستیم .
در ادامه سید محمد مرعشی مدیر کل جدید تامین اجتماعی خوزستان با تاکید بر اینکه برای مدیریت سازمانی با این بزرگی و گستره مخاطبان نیازمند برنامه ریزیهای مدون و چشم اندازی متفاوت نسبت به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت هستیم،گفت : رضایتمندی ارباب رجوع ، تکریم مردم و احترام به مخاطبان در اولویت کارهایی است که مردم خوزستان استحقاق آن را دارند .

مرعشی با اشاره به ارزشهای سازمان تامین اجتماعی گفت : قطعا برنامه محوری امانت داری ، پاکدستی ، کرامت انسانی ، قانون مداری و عدالت محوری از ارکانی است که سازمان را بیش از پیش به تعالی خواهد رساند .

قاسم ساعدی، رئیس مجمع نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم خوزستان به دلیل برخی مشکلات همچون جنگ تحمیلی و مسایل مترتب بر آن نیازمند توجه ویژه هستند و تامین اجتماعی به عنوان یک سازمان غیردولتی با نگاه حاکمیتی باید خدمات خود را به نحو بهتری گسترش دهد افزود: تامین اجتماعی ، سازمانی است که بخش مهمی ازنیروی مولد و کاری کشور را زیرپوشش دارد از این رو خدمت به نیروی مولد کشور آثار مثبت و مهمی دارد.

رئیس مجمع نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از تلاش های سه ساله محمود یارعلیزاده مدیرکل پیشین تامین اجتماعی خوزستان اظهار داشت: شبکه درمانی و بیمه ای استان باید بیش از پیش ارتقا یابد تا زمینه برای خدمت رسانی بهتر به مردم فراهم شود.

ساعدی خواستار تبادل و هم اندیشی مدیران سازمان تامین اجتماعی با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی شد و افزود: در سایه همدلی و همفکری است که می توان به اهداف بلند رسید و خدمت رسانی به مردم را شتاب بخشید.

وی با اشاره به اینکه رسالت سازمان تأمین اجتماعی دارای کارکرد های مهم حاکمیتی است و خدمت به قشر مولد و قشر کارگر از توفیقات این سازمان است ، اظهار داشت: از اهم وظایف و اهداف سازمان تأمین اجتماعی سه مقوله مهم اعتماد سازی ، امید به آینده و رضایتمندی مردم است که از جنبه های بسیار مهم حاکمیتی است و یقینا توسط تأمین اجتماعی متبلور گردیده است .

محمود یارعلیزاده مدیرکل پیشین تامین اجتماعی خوزستان نیز در این آیین با اشاره به توسعه فناوری اطلاعات در شعب بیمه ای خوزستان گفت: حدود 98درصد شعب تامین اجتماعی استان از فیبرنوری برخوردار هستند و زمینه بهتر برای خدمت رسانی به بیمه شدگان به صورت غیرحضوری فراهم شده است.

در ادامه آیت الله  سید ابوالحسن حسن زاده امام جمعه موقت اهواز در این مراسم گفت : سازمان تأمین اجتماعی بعنوان یکی از مهمترین دستگاه های اجرایی خدمات عمومی در کشور های توسعه یافته مطرح است ، در یک جامعه دینی و انسانی باید تمام آحاد از کرامت برخوردار باشند و سازمان تأمین اجتماعی نقش کلیدی در این امر مهم دارد. عملکرد تأمین اجتماعی خوزستان قابل تقدیر است.

در این آیین از خدمات سه ساله محمود یارعلیزاده مدیرکل پیشین تامین اجتماعی خوزستان قدردانی و سیدمحمد مرعشی نیز به عنوان مدیرکل جدید این اداره کل معرفی شد. 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha