زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير ساعت 17:29 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۴ ساعت 17:29    تعداد بازدید: 382    کد مطلب: 62526

دو کارگزاری رسمی تامین اجتماعی در قم افتتاح شد
٢ کارگزاری رسمی تامین اجتماعی در قم با حضور مدیر کل تامین اجتماعی این استان، افتتاح شد و آغاز بکار کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی اصغر دادخواه در آیین افتتاح این کارگزاری ها گفت:  ٧٥٠ هزار نفر از جمعیت قم که ٥٨درصد جامعه آماری این استان را تشکیل می دهند تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند و از خدمات آن بهره می برند.

مدیر کل تامین اجتماعی قم با اشاره به هزینه تعهدات بلند مدت تامین اجتماعی بیان داشت: یکی از خدمات تامین اجتماعی پرداخت مستمری است که در این زمینه ماهانه ٥٠ میلیارد تومان به  بیش از ٣٦ هزار نفر از بازنشستگان ، ازکارافتادگان و بازماندگان استان پرداخت می شود.
دادخواه گفت: با هدف افزایش سطح دسترسی به خدمات تامین اجتماعی و همچنین رضایتمندی بیشتر کارفرمایان،بیمه شدگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان در قم، این ٢ کارگزاری افتتاح شده و آماده خدمتگزاری به مردم است.
مدیرکل تامین اجتماعی قم افزود: کارگزاری های تامین اجتماعی به منظور برون سپاری بخشی از فعالیت های شعب اجرایی سازمان همچون صدوربرگ پرداخت حق بیمه به بانک عامل، چاپ ،تعویض و صدوردفاتر درمانی ، تامین اعتبار دفاتر درمانی راه اندازی شده است.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha