زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۱ تير ساعت 15:27 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۲ ساعت 18:25    تعداد بازدید: 235    کد مطلب: 62251

به مناسبت هفته تامین اجتماعی انجام شد؛
تجلیل از همکار جانباز بازنشسته اداره کل تامین اجتماعی ایلام
همزمان با هفته تامین اجتماعی، دکتر درویشی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، مهندس شیرخانی مدیرکل و رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سهیلا ملکشاهی مدیرکل تامین اجتماعی ایلام با جانباز۲۵ درصد بازنشسته اداره کل تامین اجتماعی دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش اداره کل  روابط عمومی سازمان  تامین اجتماعی، سهیلا ملکشاهی مدیر کل تامین اجتماعی ایلام  همزمان با هفته تامین اجتماعی و به اتفاق دکتر دوریشی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مهندس شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از همکاران این اداره کل تامین اجتماعی این استان  با حضور در منزل طالب شادی گو همکار بازنشسته این اداره کل، این مناسبت را به وی تبریک گفت.

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام در این دیدار گفت: وظیفه ما این است که با هوشیاری و دقت و جدیت، از آرمان های شهدا پاسداری کنیم.
وی همچنین با عنوان اینکه هفته تامین اجتماعی فرصتی مناسب برای تکریم و تقدیر از همکاران بازنشسته این  سازمان است، تصریح کرد: این افراد سال های بسیاری را برای رفع دغدغه های بیمه ای و درمانی تلاش کردند و ما باید با سعی مضاعف ارائه خدمات را روز به روز  و بیش از پیش بهبود ببخشیم.
ملکشاهی گفت: همه تلاش همکاران ما خدمات دهی شایسته به مخاطبان سازمان و کسب رضایتمندی انان است.
در این دیدار با اهدای لوحی از آقای شادی گو تجلیل شد. وی  اول تیرماه سالجاری بازنشسته شده است.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha