home home
  • ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۸ بهمن
  • اِلأَحَّد ١١ جمادي الثانيه ١٤٤۰
  • Sunday, February 17, 2019
زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۱ تير ساعت 18:43 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۳ ساعت 09:58 | تعداد بازدید: 123 | کد مطلب: 62245

نگاه مشتری مدارانه،تسهیل ارائه خدمات وافزایش رضایت بیمه شدگان

دکتر امین فخر،مدیر درمان تامین اجتماعی طی سخنانی در مراسم گرامیداشت هفته تامین اجتماعی،ضمن تبریک این هفته به جامعه کارگری،بیمه شدگان،کارفرمایان و شرکای اجتماعی گفت: نگاه و دیدگاه مشتری مدارانه در سازمان تامین اجتماعی و تسهیل فرآیندهای ارائه خدمت،موجب افزایش رضایتمندی بیمه شدگان میشود.
نگاه مشتری مدارانه،تسهیل ارائه خدمات وافزایش رضایت بیمه شدگان

وی افزود: امنیت ملی،توسعه اقتصادی و اجتماعی و انسانی،سلامت و معیشت مردم با تامین اجتماعی پیوند دارد و هر گونه نوسان در خدمات سازمان تامین اجتماعی،پیامد اجتماعی دارد.

مدیر درمان اظهار داشت:با توجه به بالا رفتن سابقه وجودی سازمان تامین اجتماعی،عوارضی همچون عدم تعادل منابع و مصارف پیش آمده است که بر عملکرد سازمان تاثیر میگذارد و در این شرایط تجهیز منابع برای ادای تعهدات کار دشواری است و در وضعیت فعلی فضا باید به گونه ای طراحی و مدیریت گردد که هم منابع سازمان صیانت بشود و هم به رضایتمندی بیمه شدگان توجه لازم صورت گیرد.

دکتر فخر ادامه داد:در زمینه توسعه و تجهیز مراکز درمانی،ارتقاء کیفیت خدمات و اجرای برنامه های نهضت آی تی اقدامات زیادی در سطح استان انجام شده است.

وی افزود: طی یک ساله گذشته 4 میلیون و 700 هزار بیمار در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان ویزیت شده اند،64 هزار نفر از خدمات بستری استفاده نموده اندو برای هشت و نیم میلیون بیمار، خدمات سرپایی و یکصد هزار نفر، خدمات بستری از مراکز طرف قرار داد خریداری شده است.

دکتر فخر اضافه کرد: به منظور تسهیل دسترسی بیمه شدگان به خدمات سرپایی در مراکز ملکی،علاوه بر روش تلفنی،روشهای نوبت دهی اینترنتی،اپلیکیشن تلفن همراه و USSD بکار گیری شده اند.

ایشان به حذف دفترچه درمانی در مراکز درمانی استان اشاره کرد و گفت: اکنون برای بیماران نسخه الکترونیکی صادر میشود و با تسری این طرح به درمان غیر مستقیم، در آینده در مراکز طرف قرار داد نیز بیماران نیازی به ارائه دفتر بیمه برای دریافت خدمات ندارند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان به اجرای طرح های توسعه ای پرداخت و اظهار داشت: در سال گذشته در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان،بخش جراحی قلب باز،ام.آر.آی و آنژیوگرافی افتتاح شد و در سال جاری طرح های محوطه سازی جامع و بهسازی پلی کلینیک این مرکز درمانی آغاز خواهد شد.

وی افزود: در بیمارستان دکتر غرضی سیرجان طرح ارتقاء هتلینگ اجرا شده،بخش فلوروسکوپی ، سی تی اسکن و فضای جایگزین بحران مورد بهره برداری قرار گرفته و طرح توسعه بخش اورژانس و ساخت بنای جدید پلی کلینیک بیمارستان امسال اجرایی میشود.

دکتر فخر ادامه داد: ادغام بیمارستان دولتی زرند در بیمارستان تامین اجتماعی امام علی (ع) این شهر،30 میلیارد تومان بار مالی برای سازمان تامین اجتماعی داشته است و در این مرکز درمانی بخش های سی تی اسکن،فضای جایگزین بحران بهره برداری شده اند و طرح ارتقاء هتلینگ ادامه می یابد و پد بالگرد برای اعزام بیماران بزودی مورد استفاده قرار میگیرد.

مدیر درمان استان از راه اندازی درمانگاه راور در سال جاری خبر داد و گفت: برای ساخت این درمانگاه 6 میلیارد تومان هزینه شده است.وی اضافه کرد:امسال عملیات اجرایی ساخت بنای جدید پلی کلینیک رفسنجان و درمانگاه شماره سه کرمان آغاز خواهد شد.

دکتر فخر افزود: در سال گذشته 8 میلیارد تومان صرف خرید تجهیزات پزشکی و دیجیتالی کردن دستگاههای رادیولوژی شده است و 5 دستگاه آمبولانس به ناوگان حمل و نقل مراکز درمانی اضافه شده است.

ایشان استاندارد سازی فرآیندهای ارائه خدمت را از دیگر برنامه های مدیریت درمان استان ذکر کرد و اظهار داشت: در سال گذشته مدیریت درمان استان موفق به اخذ 3 گواهینامه معتبر بین المللی ایزو و گواهی ملی تعهد به تعالی سازمانی بعنوان تنها واحد در حوزه سلامت کشور گردید.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۱ تير ساعت 18:43 | تعداد بازدید: 123 | کد مطلب: 62245
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
  • بازدید مدیر درمان استان از پروژه پلی کلینیک رفسنجان
  • بازدید مسئولین راور از درمانگاه جدید التاسیس تامین اجتماعی
  • پیگیری روند اجرایی طرح های عمرانی
  • تامین اجتماعی همسو و همراه با توسعه اجتماعی
  • ایجاد ده هزار تخت بیمارستانی، ارمغان انقلاب اسلامی
  • معرفی دستاوردهای مدیریت درمان در چهل سالگی انقلاب

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو