زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۰ تير ساعت 16:24 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۰ ساعت 17:33    تعداد بازدید: 329    کد مطلب: 62157

نماینده ولی فقیه درگیلان:
سرنوشت بخش قابل توجهی از مردم به تامین اجتماعی گره خورده است
نماینده ولی فقیه در گیلان وامام جمعه رشت دردومین روز از هفته تامین اجتماعی با مدیران تامین اجتماعی این استان دیدار کرد .


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، آیت الله رسول فلاحتی دراین دیدار با اشاره به اینکه آینده و چشم امید اقشار زحمتکش جامعه درگرو مدیریت و برنامه ریزی مسئولان این سازمان است، افزود : سرنوشت بخش قابل توجهی از مردم از حیث سلامتی و تامین معاش به تامین اجتماعی گره خورده و درواقع شما وابسته به مردم و برای آنها هستید .
وی با بیان اینکه ادبیات گفتمان درادارات در کنار روابط سالم و اخلاق مدار با مراجعین که در مورد مخاطبین شما از اقشار ضعیف جامعه نیز هستند بسیار حائز اهمیت و حوصله و متانت شما دربرخورد با مردم ازاهمیت بالایی برخوردار است .
نماینده ولی فقیه درگیلان در بخش دیگری ازسخنان خود اظهار داشت : روابط سالم واخلاق نیکو و شفاف بودن امور می تواند در کاهش آلام وانتظارات مردم اثرگذار باشد .
وی اقداماتی همچون تلاش برای فضاسازی محیطی مطلوب و شاد برای ارباب رجوع را در کنار خوشرویی مهم برشمرد واذعان داشت : ایجاد شعف و شادی خود برسلامتی ورضایتمندی موثر است .
آیت الله فلاحتی با تاکید بر فرهنگ سازی بمنظور استفاده از قابلیتها و امکانات خیرین در مجموعه تامین اجتماعی افزود: باید تلاش نمائید اولویت شما در توسعه امکانات وخدمات درمناطق محروم باشد .


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha