زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۰ تير ساعت 08:45 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۱۹ ساعت 17:33    تعداد بازدید: 202    کد مطلب: 62053

۳ پروژه عمرانی جدید در بخش درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی در دستور کار است
مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر ۳ پروژه عمرانی جدید در بخش درمان این استان در دستور کار داریم، گفت: یکی از این پروژه ها، مرکز درمانی شمال شهر است که در ردیف بودجه سال ۹۷ برای آن اولویت ثبت شده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر فرزاد فیروزی در دیدار با نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در بخش درمان تأمین اجتماعی تاکنون شاهد اتفاقات خوبی بوده ایم و حدود ۳ میلیون رکورد خدمتی داشته ایم.
وی افزود: با وجود اینکه در سال ۹۵ حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار رکورد خدمت مربوط به درمان مستقیم بود، در سال گذشته،  نزدیک به ٢ میلیون رکورد خدمت در بخش درمان مستقیم صورت گرفت.
مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی بیان کرد: در حال حاضر نزدیک به ۵۰ درصد خدمات درمانی در این استان از طریق مراکز درمانی ملکی به مردم ارائه می شود و به همین میزان، از طریق خرید خدمت از مراکز طرف قرارداد صورت می گیرد.
دکتر فیروزی با بیان اینکه در بخش درمان سازمان تأمین اجتماعی در استان خراسان جنوبی شاهد رکوردهایی بودیم، یادآور شد: یکی از این موارد، رکورد پروژه های عمرانی نسبت به جمعیت در سطح کشور بود.
وی با اشاره به اینکه در شرایط حاضر به لحاظ تعداد تخت به جمعیت بیمه شده، شرایط این استان نسبت به گذشته کاملا معکوس شده است، اظهار داشت: در حال حاضر جزو اولین استان های کشور هستیم.
وی افزود: همچنین در بحث شاخص تعداد تخت به بیمه شدگان نیز استان خراسان جنوبی رتبه اول کشور را با فاصله قابل توجه از سایر استان ها به خود اختصاص داده است.
مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی با اشاره به احداث مجموعه همایش و آموزش در بیرجند گفت: در فاز نخست، نزدیک به ۶ میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یافته است و این پروژه یکی از پروژه های شاخص این استان است و درآینده می تواند مورد استفاده همه سازمان ها قرار گیرد.
دکتر فیروزی اظهار داشت: یکی دیگر از پروژه های در دستور کار، پروژه توسعه مرکز درمانی قائن است که در آنجا نیز ارتقاء سطح و توسعه فیزیکی را خواهیم داشت و مرکز درمانی آنجا به پلی کلینیک تبدیل خواهد شد.
وی با بیان اینکه بخش درمان سازمان تأمین اجتماعی طی 4سال گذشته، شتاب خیلی خوبی گرفته است، افزود: همچنین پروژه حذف نسخ فیزیکی و کاغذی، در مراکز درمانی ملکی کامل شده است به طوری که در حال حاضر بیش از ۹۷ درصد نسخ به صورت الکترونیک صادر می شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه پروژه حذف نسخ فوق العاده اثرگذار است و باعث کاهش خطاها،  کم شده هزینه ها و ارتقاء سرعت می شود، افزود: همچنین این پروژه بستری برای تولید علم فراهم می کند.

 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha