زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۶ تير ساعت 11:38 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۱۶ ساعت 11:37    تعداد بازدید: 3674    کد مطلب: 61796

راه اندازی نوبت دهی اینترنتی در مراکز درمانی تامین اجتماعی قم
مدیر درمان تامین اجتماعی قم از راه اندازی نوبت دهی اینترنتی و موبایلی در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان قم خبر داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر داود علیمحمدی اظهار داشت: بیمه شدگان این سازمان علاوه بر سیستم تلفنی، از طریق اینترنت و موبایل نیز می توانند اقدام به دریافت نوبت در چهار مرکز درمانی تامین اجتماعی استان قم، نمایند.
وی با اشاره به مراجعه میانگین روزانه ٤ هزار نفری بیمه شدگان به چهار مرکز درمانی قم اظهار داشت: در راستای گسترش خدمات الکترونیک سازمان تامین اجتماعی در استان قم، بیمه شدگان می توانند با شماره گیری #٢٥*١٤٢* در بستر موبایل و همچنین با مراجعه به سایت مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قم به نشانی، www.dqom.tamin.ir برای دریافت نوبت اقدام نمایند.
دکتر علیمحمدی رضایتمندی مراجعین به مراکز درمانی تامین اجتماعی قم را بااهمیت برشمرد و گفت: استقرار سیستم فراخوان بیمار در بیمارستان امام رضا (ع) نیز یکی از اقدامات مناسبی است که برای ایجاد نظم در دریافت خدمت برای مراجعین راه اندازی شده است و در ایجاد رعایت حقوق  شهروندی تاثیر خوبی داشته است.
مدیر درمان تامین اجتماعی قم با اشاره به دستور العمل راه اندازی میز خدمت در مراکز تابعه مدیریت درمان استان قم خاطر نشان کرد: استقرار میز خدمت در دفتر اسناد پزشکی و کمیسیون های پزشکی نیز در دستور کار قرار داد تا روند خدمت رسانی در این دو بخش، با سهولت بیشتری به مردم و مراجعین انجام شود.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha