زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۰ تير ساعت 12:05 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۱۰ ساعت 12:01    تعداد بازدید: 237    کد مطلب: 61534

مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی خبر داد:
اختصاص بیش از یکهزار میلیارد تومان به درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی خراسان رضوی
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی با اشاره به اینکه تعهدات درمانی این سازمان در کشور برای بیش از ٤٢ میلیون نفر بیمه شده است، گفت: تأمین اجتماعی در سال جاری برای درمان بیمه شدگان خراسان رضوی بودجه ای بالغ بر ١١٠٠ میلیارد تومان در نظر گرفته است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکترحمید داستانی در سی و یکمین گردهمایی روسای مراکز درمانی و ادارات ستادی مدیریت درمان خراسان رضوی که در شهرستان قوچان برگزار شد، اظهار داشت: این نشست های مستمر، فرصت بسیار خوبی است تا آهنگ حرکت خود را در جهت ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان هماهنگ کنیم.
وی با بیان اینکه ارتقای کیفیت باید کاملا ملموس باشد، افزود: امسال تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا کیفیت خدمات بویژه در اورژانس ها را افزایش دهیم.
دکتر داستانی با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص توسعه مراکز درمانی خاطر نشان کرد: خوشبختانه در این خصوص توفیقات بسیار خوبی داشتیم بطوریکه شاهد ساخت دو درمانگاه جدید در درگز و خواف هستیم. ضمن اینکه ساختمان جدید درمانگاه فریمان نیز در حال اجراست.
وی ادامه داد: احداث ساختمان های مراکز قوچان و خواف نیز در مرحله تهیه نقشه هاست.
مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان رضوی از تلاش های انجام شده در خصوص افزایش انگیزه در نیروهای انسانی گفت: نیروی انسانی مهمترین دارایی ما هستند و اقدامات آموزشی و رفاهی موثری جهت توانمندسازی آنان انجام شده است.
دکتر داستانی تصریح کرد: مردم داری، روحیه پاسخگویی و پاکدستی به همه مدیران شهرستانها نیز تاکید شده است.

 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha