زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير ساعت 09:28 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۴ ساعت 09:28    تعداد بازدید: 263    کد مطلب: 61263

فرماندار بوشهر:
بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر عملکرد مثبتی در افزایش سطح رضایتمندی بیمه شدگان دارد
فرماندار بوشهر، بیمارستان تامین اجتماعی سلمان فارسی را یکی از مراکز درمانی مهم و تاثیر گذار در استان بوشهر ارزیابی کرد و گفت: این بیمارستان، بعنوان بزرگترین مرکز درمانی تامین اجتماعی در این استان، در افزایش سطح رضایتمندی و ارائه خدمت درمانی مطلوب به مراجعین، عملکرد بسیار خوبی داشته است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عباس جمشیدی در مراسم معارفه سرپرست بیمارستان سلمان فارسی، اظهار داشت: بیمارستان تامین اجتماعی سلمان فارسی بوشهر با  ارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی، نقش موثری در پیشبرد اهداف درمانی این استان داشته است.
وی با اشاره به طرح تحول سلامت گفت: این طرح از موفقیتها و دستاوردهای دولت یازدهم بوده و خدمات ارزنده ای در حوزه بهداشت و درمان به مردم ارائه می‌شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت: بیمارستان سلمان فارسی بوشهر بعنوان بزرگترین مرکز درمانی تامین اجتماعی استان، در ارزیابی استانداردهای اعتبار بخشی، رتبه دو در بین بیمارستان های هم تراز و رتبه سه در کل بیمارستان های تامین اجتماعی را داراست.
دکتر یلدا دارابی افزود: اقدامات ارزشمند و چشمگیری در این مرکز درمانی انجام شده و تلاش خواهیم کرد به چشم انداز سازمان که رسیدن به بهترین بیمارستان استان و برترین بیمارستان ملکی سازمان است، دست یابیم.
وی تصریح کرد: با استفاده از ظرفیتهای سازمان تامین اجتماعی، گسترش خدمت رسانی به مردم این استان را درنظر داریم و تلاش خواهیم کرد با ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب، رضایتمندی بیشتر مراجعین را فراهم کنیم.
گفتنی است در پایان این مراسم، دکتر جلال شجاعت بعنوان سرپرست بیمارستان تامین اجتماعی سلمان فارسی بوشهر معرفی شد.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha