زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد ساعت 11:53 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۲۸ ساعت 11:55    تعداد بازدید: 444    کد مطلب: 61019

بازدید مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان از شیرخوارگاه بندرعباس
مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان به منظور مساعدت به کودکان بی سرپرست و رفع مشکلات درمانی آنان، از شیرخوارگاه بندرعباس بازدید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر مریم امیری اظهار داشت: به دلیل نزدیکی مکان شیرخوارگاه به بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس بندرعباس و ارائه خدمات بخش NICU به نوزادان، همکاری سازمان تامین اجتماعی و بهزیستی اجتناب ناپذیر شده است.
وی با بیان اینکه رسیدگی به وضعیت کودکان شیرخوارگاه، دغدغه ای بزرگ برای مسئولین بهزیستی استان هرمزگان است، تصریح کرد: از اینرو که این کودکان، شامل هیچگونه خدمات بیمه ای نیستند.
دکتر امیری ضمن مشاهده نحوه خدمت رسانی به این نوزادان و تشکر از دست اندرکاران این مرکز گفت: با در نظر گرفتن قوانین و مقررات بیمه تامین اجتماعی و تاکید بر حفظ حقوق بیمه شدگان که حق الناس است، تلاش خود را برای مساعدت و همکاری با این مرکز انجام خواهیم داد و استفاده از ظرفیت های خیرین در این حوزه را، جزو اولویت هایمان قرار خواهیم داد.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha