زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد ساعت 11:53 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۲۸ ساعت 11:55    تعداد بازدید: 330    کد مطلب: 61019

بازدید مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان از شیرخوارگاه بندرعباس
مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان به منظور مساعدت به کودکان بی سرپرست و رفع مشکلات درمانی آنان، از شیرخوارگاه بندرعباس بازدید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر مریم امیری اظهار داشت: به دلیل نزدیکی مکان شیرخوارگاه به بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس بندرعباس و ارائه خدمات بخش NICU به نوزادان، همکاری سازمان تامین اجتماعی و بهزیستی اجتناب ناپذیر شده است.
وی با بیان اینکه رسیدگی به وضعیت کودکان شیرخوارگاه، دغدغه ای بزرگ برای مسئولین بهزیستی استان هرمزگان است، تصریح کرد: از اینرو که این کودکان، شامل هیچگونه خدمات بیمه ای نیستند.
دکتر امیری ضمن مشاهده نحوه خدمت رسانی به این نوزادان و تشکر از دست اندرکاران این مرکز گفت: با در نظر گرفتن قوانین و مقررات بیمه تامین اجتماعی و تاکید بر حفظ حقوق بیمه شدگان که حق الناس است، تلاش خود را برای مساعدت و همکاری با این مرکز انجام خواهیم داد و استفاده از ظرفیت های خیرین در این حوزه را، جزو اولویت هایمان قرار خواهیم داد.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 0/6680 sec