• ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير
  • اِلخَميس ٦ ذو القعده ١٤٣٩
  • Thursday, July 19, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ خرداد ساعت 10:38 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۲۷ ساعت 10:37 | تعداد بازدید: 132 | کد مطلب: 60956
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان خبر داد:

اورژانس بیمارستان تامین اجتماعی آتیه همدان آماده بهره‌برداری است

مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان از بهره‌برداری اورژانس بیمارستان آتیه همدان خبر داد و گفت: ٢١ میلیارد ریال، صرف این پروژه شده است.
اورژانس بیمارستان تامین اجتماعی آتیه همدان آماده بهره‌برداری است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علیرضا صفری ضمن ارائه گزارشی از پروژه بازسازی و استانداردسازی بخش اورژانس بیمارستان آتیه همدان، اظهار کرد: در اجرای این پروژه، ظرفیت ارائه خدمات اورژانس به مردم منطقه به ویژه ارائه خدمات رایگان به بیمه شدگان تأمین اجتماعی و قشر آسیب‌پذیر کارگری، از ١٠تخت تحت نظر و سرم‌تراپی، به ٢٣تخت تحت‌نظر و ٨تخت سرم‌تراپی ارتقاء یافته است.
وی با اشاره به اینکه متراژ اورژانس این بیمارستان، 100 متر مربع توسعه یافته است، افزود: ١٥میلیارد و ٤٧٠میلیون ریال صرف بازسازی ساختمان و تأسیسات و ٦میلیارد ریال صرف نوسازی تجهیزات پزشکی این واحد شده است.
دکتر صفری با اشاره به تفکیک فضاهای اورژانس و فوریت، تفکیک بهینه مسیرهای دسترسی سرپائی و بستری و تسهیل در ارائه خدمات پزشکان اورژانس، افزود: استفاده از آخرین استانداردهای معماری و طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستانی در راستای القاء حس ایمنی و آرامش به بیماران، مورد توجه بوده است.
وی با اهمیت به استانداردسازی فرایند گردش کار بیمار از بدو ورود به اورژانس تا تعیین تکلیف نهائی، گفت: تسهیل در دسته‌بندی اصولی بیماران بر اساس وخامت حال عمومی و ایجاد بهترین دسترسی برای ارائه خدمات بی درنگ به بیماران دارای فوریت حاد، اوپن‌سازی فضاها و اشراف کامل ایستگاه پرستاری به تمام بیماران دارای فوریت، نوسازی تجهیزات پزشکی یونیت بیمار و خدمات نوین گازهای طبی و امکان ایزولاسیون استاندارد بیماران عفونی و روانی مهم بوده است.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ خرداد ساعت 10:38 | تعداد بازدید: 132 | کد مطلب: 60956
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0982 sec