زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ خرداد ساعت 10:38 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۲۷ ساعت 10:37    تعداد بازدید: 402    کد مطلب: 60956

مدیر درمان تامین اجتماعی همدان خبر داد:
اورژانس بیمارستان تامین اجتماعی آتیه همدان آماده بهره‌برداری است
مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان از بهره‌برداری اورژانس بیمارستان آتیه همدان خبر داد و گفت: ٢١ میلیارد ریال، صرف این پروژه شده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علیرضا صفری ضمن ارائه گزارشی از پروژه بازسازی و استانداردسازی بخش اورژانس بیمارستان آتیه همدان، اظهار کرد: در اجرای این پروژه، ظرفیت ارائه خدمات اورژانس به مردم منطقه به ویژه ارائه خدمات رایگان به بیمه شدگان تأمین اجتماعی و قشر آسیب‌پذیر کارگری، از ١٠تخت تحت نظر و سرم‌تراپی، به ٢٣تخت تحت‌نظر و ٨تخت سرم‌تراپی ارتقاء یافته است.
وی با اشاره به اینکه متراژ اورژانس این بیمارستان، 100 متر مربع توسعه یافته است، افزود: ١٥میلیارد و ٤٧٠میلیون ریال صرف بازسازی ساختمان و تأسیسات و ٦میلیارد ریال صرف نوسازی تجهیزات پزشکی این واحد شده است.
دکتر صفری با اشاره به تفکیک فضاهای اورژانس و فوریت، تفکیک بهینه مسیرهای دسترسی سرپائی و بستری و تسهیل در ارائه خدمات پزشکان اورژانس، افزود: استفاده از آخرین استانداردهای معماری و طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستانی در راستای القاء حس ایمنی و آرامش به بیماران، مورد توجه بوده است.
وی با اهمیت به استانداردسازی فرایند گردش کار بیمار از بدو ورود به اورژانس تا تعیین تکلیف نهائی، گفت: تسهیل در دسته‌بندی اصولی بیماران بر اساس وخامت حال عمومی و ایجاد بهترین دسترسی برای ارائه خدمات بی درنگ به بیماران دارای فوریت حاد، اوپن‌سازی فضاها و اشراف کامل ایستگاه پرستاری به تمام بیماران دارای فوریت، نوسازی تجهیزات پزشکی یونیت بیمار و خدمات نوین گازهای طبی و امکان ایزولاسیون استاندارد بیماران عفونی و روانی مهم بوده است.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha