• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير
  • اِثَّلاثا ٤ ذو القعده ١٤٣٩
  • Tuesday, July 17, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۳ خرداد ساعت 10:02 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۲۳ ساعت 10:02 | تعداد بازدید: 704 | کد مطلب: 60840
از ابتدای تیرماه انجام می شود؛

استقرار میز خدمت در واحدهای اجرایی تأمین اجتماعی سراسر کشور

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور بخشنامه ای به ادارات کل و مدیریت های درمان این سازمان در سراسر کشور نحوه استقرار و فعالیت میز خدمت در واحد های اجرایی را مشخص کرد.
استقرار میز خدمت در واحدهای اجرایی تأمین اجتماعی سراسر کشور

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، بخشنامه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در راستای اجرای بخشنامه ریاست جمهوری و همچنین تأمین حقوق شهروندان، تکریم مراجعین، افزایش رضایت مندی و پاسخگوئی مناسب و ارائه خدمات به موقع و سریع و با توجه به مصوبه شورای‌عالی اداری با عنوان حقوق شهروندی در نظام اداری صادر شده است.

براساس این بخشنامه در واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی از ابتدای تیر ماه در تمامی ادارات کل و همچنین شعب و دفاتر رسیدگی به اسناد پزشکی تأمین اجتماعی سراسر کشور میزخدمت مستقر می شود و متناسب با تعداد باجه های میزخدمت، تعدادی از کارکنان شایسته، ماهر، پاسخگو و آموزش دیده و مطلع هر واحد برای پاسخگویی به مراجعه کنندگان به میزخدمت انتخاب می شوند.

واحد های اجرائی سازمان تأمین اجتماعی بصورت شفاف اطلاعات مورد نیاز مراجعین شامل مراحل گردش کار،مستندات مورد نیاز، مدت زمان ارائه خدمت و ... را مشخص و مسئول پاسخگوی خدمت و چگونگی ارتباط با وی را از طریق میز خدمت به اطلاع مراجعین می رسانند.

واحد های اجرائی سازمان تأمین اجتماعی به هنگام پذیرش، از کامل بودن مدارک و مستندات ارائه شده توسط مراجعین در محل میز خدمت اطمینان حاصل می کنند و هرگونه نقص در مدرک و مستندات مربوطه را صرفاً در هنگام پذیرش به اطلاع ارباب رجوع می رسانند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۳ خرداد ساعت 10:02 | تعداد بازدید: 704 | کد مطلب: 60840
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانهفته تامین اجتماعی 19 الی 25 تیر ماه را به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان محترم این سازمان تبریک عرض می نماییم.
Page Generated in 1/1076 sec