زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۲ خرداد ساعت 12:46 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۲۲ ساعت 12:46    تعداد بازدید: 213    کد مطلب: 60809

مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان اعلام کرد:
ویزیت سرپایی بیش از یک میلیون نفر در مراکز درمانی تامین اجتماعی سمنان
مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان از ویزیت سرپایی یک میلیون و 276 هزار بیمار در مراکز ملکی تامین اجتماعی این استان، طی سال گذشته خبر داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سیدمجتبی اکرم اظهار داشت: در حال حاضر در سطح استان سمنان، یک بیمارستان، دو پلی کلینیک تخصصی و پنج درمانگاه در حال خدمات رسانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی هستند.
وی افزود: در سال گذشته، حدود یک میلیون و 84هزار و 111 نفر توسط پزشکان عمومی، 141هزار و 368نفر توسط پزشکان متخصص و 50 هزار و 498نفر توسط دندانپزشکان شاغل در مراکز ملکی تامین اجتماعی استان سمنان ویزیت شده اند.
دکتر اکرم با اشاره به حجم بالای متقاضیان استفاده از خدمات تخصصی بخصوص دندانپزشکی اظهار داشت: در سال گذشته، ٧٥هزار و 484خدمت دندانپزشکی نیز به بیمه شدگان این استان ارائه شده است.
وی تعداد آمار بیماران بستری در بیمارستان شفا را یازده هزار و ١٧ نفر اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه بیمارستان شفا تنها بیمارستان تامین اجتماعی در استان سمنان است، در سال 96، 5هزار و 440عمل جراحی در این بیمارستان انجام شد.
مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان به خدماتی که در بخش پاراکلینیکی مراکز درمانی ملکی سازمان ارائه می شود، اشاره کرد و اظهار داشت: در سال گذشته تعداد مراجعین به واحدهای آزمایشگاهی در مراکز ملکی این استان، 93 هزار 796نفر بوده است.
دکتر اکرم همچنین از راه اندازی نوبت دهی اینترنتی و موبایلی به عنوان طرح های ارزشمند برای دسترسی آسانتر بیمه شدگان برای دریافت خدمات و ارتقاء سطح رضایتمندی و رفاه آنان خبر داد.
وی افزود: بیمه شدگان و متقاضیان استفاده از خدمات درمانی تامین اجتماعی در استان سمنان می توانند علاوه بر سیستم نوبت دهی حضوری و تلفنی، از طریق اینترنت و یا با کد دستوری #٢٣*١٤٢* تلفن همراه خود نسبت به اخذ نوبت از مراکز درمانی ملکی سازمان اقدام نمایند.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 0/6998 sec