• ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير
  • اِلخَميس ٦ ذو القعده ١٤٣٩
  • Thursday, July 19, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۲ خرداد ساعت 12:46 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۲۲ ساعت 12:46 | تعداد بازدید: 65 | کد مطلب: 60809
مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان اعلام کرد:

ویزیت سرپایی بیش از یک میلیون نفر در مراکز درمانی تامین اجتماعی سمنان

مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان از ویزیت سرپایی یک میلیون و 276 هزار بیمار در مراکز ملکی تامین اجتماعی این استان، طی سال گذشته خبر داد.
ویزیت سرپایی بیش از یک میلیون نفر در مراکز درمانی تامین اجتماعی سمنان

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سیدمجتبی اکرم اظهار داشت: در حال حاضر در سطح استان سمنان، یک بیمارستان، دو پلی کلینیک تخصصی و پنج درمانگاه در حال خدمات رسانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی هستند.
وی افزود: در سال گذشته، حدود یک میلیون و 84هزار و 111 نفر توسط پزشکان عمومی، 141هزار و 368نفر توسط پزشکان متخصص و 50 هزار و 498نفر توسط دندانپزشکان شاغل در مراکز ملکی تامین اجتماعی استان سمنان ویزیت شده اند.
دکتر اکرم با اشاره به حجم بالای متقاضیان استفاده از خدمات تخصصی بخصوص دندانپزشکی اظهار داشت: در سال گذشته، ٧٥هزار و 484خدمت دندانپزشکی نیز به بیمه شدگان این استان ارائه شده است.
وی تعداد آمار بیماران بستری در بیمارستان شفا را یازده هزار و ١٧ نفر اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه بیمارستان شفا تنها بیمارستان تامین اجتماعی در استان سمنان است، در سال 96، 5هزار و 440عمل جراحی در این بیمارستان انجام شد.
مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان به خدماتی که در بخش پاراکلینیکی مراکز درمانی ملکی سازمان ارائه می شود، اشاره کرد و اظهار داشت: در سال گذشته تعداد مراجعین به واحدهای آزمایشگاهی در مراکز ملکی این استان، 93 هزار 796نفر بوده است.
دکتر اکرم همچنین از راه اندازی نوبت دهی اینترنتی و موبایلی به عنوان طرح های ارزشمند برای دسترسی آسانتر بیمه شدگان برای دریافت خدمات و ارتقاء سطح رضایتمندی و رفاه آنان خبر داد.
وی افزود: بیمه شدگان و متقاضیان استفاده از خدمات درمانی تامین اجتماعی در استان سمنان می توانند علاوه بر سیستم نوبت دهی حضوری و تلفنی، از طریق اینترنت و یا با کد دستوری #٢٣*١٤٢* تلفن همراه خود نسبت به اخذ نوبت از مراکز درمانی ملکی سازمان اقدام نمایند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۲ خرداد ساعت 12:46 | تعداد بازدید: 65 | کد مطلب: 60809
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0931 sec