• ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير
  • اِلخَميس ٦ ذو القعده ١٤٣٩
  • Thursday, July 19, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۰ خرداد ساعت 12:26 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۲۰ ساعت 12:14 | تعداد بازدید: 73 | کد مطلب: 60731

بیمارستان تامین اجتماعی رازی قزوین در محاسبه الکترونیکی ضریب اشغال تخت پایلوت شد

مدیر درمان تامین اجتماعی قزوین از پایلوت بیمارستان رازی این استان در استخراج ضریب اشغال تخت به صورت الکترونیکی و مکانیزه خبر داد.
بیمارستان تامین اجتماعی رازی قزوین در محاسبه الکترونیکی ضریب اشغال تخت پایلوت شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکترمحمدصادق بابایی ضمن اشاره به اینکه محاسبه سیستمی ضریب اشغال تخت یکی از اهداف مهم سیستم های اطلاعات بیمارستانی و تجمیع اطلاعات آماری است، اظهار داشت: با این نرم افزار می توان نسبت به شناسایی سایر شاخص های بستری نظیر متوسط اقامت بیمار و فاصله بازگردانی که نمایانگر میزان و نحوه فعالیت بخش های بستری است، اقدام نمود.
وی افزود: حذف بخش عمده خطای انسانی، برآورد میزان و نحوه فعالیت بخش های بستری و استخراج سیستمی این گزارش در امور مدیریت بیمارستان، از جمله در مباحث نیروسنجی، از مزایای مهم استفاده از این سیستم است.
دکتر بابایی ادامه داد: با اجرای این طرح، حجم کاری کارکنان بخش و کارشناسان آمار بیمارستانی در سراسر کشور کاهش خواهد یافت و فرصت بیشتری برای ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان می یابند.
مدیردرمان تامین اجتماعی قزوین درباره چگونگی استفاده از این سیستم، اظهار داشت: ایجاد این گزارش به لحاظ پیچیدگی های فرآیندی و برخی تفاوتها در روش های کاری بیمارستان های تامین اجتماعی با دشواری هایی همراه بوده است.
وی ادامه داد: در فاز نخست، نسبت به استخراج ضریب اشغال تخت به تفکیک بخش های فیزیکی اقدام و پس از اخذ نتیجه مطلوب، در مراحل بعدی استخراج ضریب اشغال تخت به تفکیک تخصص های پزشکی و به تفکیک پزشک، در دستور کار قرار گرفت.
دکتر بابایی گفت: سازمان تامین اجتماعی در زمینه الکترونیکی کردن فرایند های کاری که در راستای رضایت بیمه شدگان صورت می گیرد، همواره پیشتاز بوده و امیدواریم با استقرار این سیستم در جهت بهبود شرایط، گام های موثری برداریم.

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۰ خرداد ساعت 12:26 | تعداد بازدید: 73 | کد مطلب: 60731
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0891 sec