• ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير
  • اِلخَميس ٦ ذو القعده ١٤٣٩
  • Thursday, July 19, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۹ خرداد ساعت 12:36 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۱۹ ساعت 16:11 | تعداد بازدید: 174 | کد مطلب: 60690
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی:

سیستم مدیریتی بیمارستان دکتر غرضی در کادر درمانی و اداری بسیار موفق عمل کرده است

بیمارستان غرضی ملایر که زیر نظر مجموعه سازمان تامین اجتماعی مدیریت می‌شود از مجموعه مراکز درمانی موفق با خدمات جامع، کامل، دلسوزانه و بدون حاشیه در استان همدان و شهرستان ملایر است.
سیستم مدیریتی بیمارستان دکتر غرضی در کادر درمانی و اداری بسیار موفق عمل کرده است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حجت‌الاسلام احد آزادیخواه اظهار داشت: سیستم مدیریتی این بیمارستان هم در کادر درمانی و هم در کادر اداری بسیار موفق عمل کرده و میزان رضایتمندی عمومی با توجه به ارتباطی که ما با مردم داریم از این مرکز بالا بوده است که بنده از دکتر صفری مدیر درمان  و دکتر توکلی ریاست بیمارستان دکتر غرضی تشکر می کنم.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این بیمارستان عملا برای خدمات‌بگیران این مجموعه که خانواده بزرگ تامین اجتماعی هستند، اقدامات زیبا و اثربخشی در حوزه بیماران بستری و سرپایی، درمانگاه و اورژانس و غیره ارائه شده است.

وی با اشاره به امکانات خوب این مرکز از جمله ایجاد مرکز سی تی اسکن افزود: با راه‌اندازی سی تی اسکن خدمات‌دهی به مراجعان این بخش مطلوب شده و باعث کاهش هزینه‌ها و تسهیل در رفت و آمد بیماران به مراکز دیگر شود.

آزادیخواه تصریح کرد: اجرای هتلینگ که بخش‌هایی از آن نیز افتتاح شده باعث ایجاد فضای مطلوب برای بیماران و مراجعان به این مرکز شده و در واقع می‌توان گفت رضایتمندی عمومی را در بر داشته است.

وی به ایجاد انبار دارویی بیمارستان غرضی ملایر اشاره کرد و گفت: وجود انبار دارویی یک پتانسیل خوب برای این بیمارستان است که می‌تواند علاوه بر تامین نیاز شهرستان نیاز شهرستان‌های نهاوند و تویسرکان را نیز تامین کند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی به بخش خیرساز بیمارستان غرضی ملایر اشاره کرد و افزود: شهرستان ملایر در زمینه وقف و وجود واقفان خیراندیش سرآمد است و با تکمیل بخش خیرساز این بیمارستان در آینده نزدیک شاهد خدمات بیشتری به مردم در این مرکز خواهیم بود.

وی اضافه کرد: این بخش که به همت خیر بزرگوار حاج حسن توکلی در حال ساخت است شامل یک مسجد و سوئیت‌های بیتوته همراه درمان و غیره است که با ایجاد این مراکز و تکمیل سایر بخش‌های عملا می‌توان گفت، بیمارستان غرضی ملایر یک مجتمع درمانی کامل خواهد بود.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۹ خرداد ساعت 12:36 | تعداد بازدید: 174 | کد مطلب: 60690
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0949 sec