زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۹ خرداد ساعت 12:36 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۱۹ ساعت 16:11    تعداد بازدید: 353    کد مطلب: 60690

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی:
سیستم مدیریتی بیمارستان دکتر غرضی در کادر درمانی و اداری بسیار موفق عمل کرده است
بیمارستان غرضی ملایر که زیر نظر مجموعه سازمان تامین اجتماعی مدیریت می‌شود از مجموعه مراکز درمانی موفق با خدمات جامع، کامل، دلسوزانه و بدون حاشیه در استان همدان و شهرستان ملایر است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حجت‌الاسلام احد آزادیخواه اظهار داشت: سیستم مدیریتی این بیمارستان هم در کادر درمانی و هم در کادر اداری بسیار موفق عمل کرده و میزان رضایتمندی عمومی با توجه به ارتباطی که ما با مردم داریم از این مرکز بالا بوده است که بنده از دکتر صفری مدیر درمان  و دکتر توکلی ریاست بیمارستان دکتر غرضی تشکر می کنم.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این بیمارستان عملا برای خدمات‌بگیران این مجموعه که خانواده بزرگ تامین اجتماعی هستند، اقدامات زیبا و اثربخشی در حوزه بیماران بستری و سرپایی، درمانگاه و اورژانس و غیره ارائه شده است.

وی با اشاره به امکانات خوب این مرکز از جمله ایجاد مرکز سی تی اسکن افزود: با راه‌اندازی سی تی اسکن خدمات‌دهی به مراجعان این بخش مطلوب شده و باعث کاهش هزینه‌ها و تسهیل در رفت و آمد بیماران به مراکز دیگر شود.

آزادیخواه تصریح کرد: اجرای هتلینگ که بخش‌هایی از آن نیز افتتاح شده باعث ایجاد فضای مطلوب برای بیماران و مراجعان به این مرکز شده و در واقع می‌توان گفت رضایتمندی عمومی را در بر داشته است.

وی به ایجاد انبار دارویی بیمارستان غرضی ملایر اشاره کرد و گفت: وجود انبار دارویی یک پتانسیل خوب برای این بیمارستان است که می‌تواند علاوه بر تامین نیاز شهرستان نیاز شهرستان‌های نهاوند و تویسرکان را نیز تامین کند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی به بخش خیرساز بیمارستان غرضی ملایر اشاره کرد و افزود: شهرستان ملایر در زمینه وقف و وجود واقفان خیراندیش سرآمد است و با تکمیل بخش خیرساز این بیمارستان در آینده نزدیک شاهد خدمات بیشتری به مردم در این مرکز خواهیم بود.

وی اضافه کرد: این بخش که به همت خیر بزرگوار حاج حسن توکلی در حال ساخت است شامل یک مسجد و سوئیت‌های بیتوته همراه درمان و غیره است که با ایجاد این مراکز و تکمیل سایر بخش‌های عملا می‌توان گفت، بیمارستان غرضی ملایر یک مجتمع درمانی کامل خواهد بود.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha