home home
 • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ فروردين
 • اِلخَميس ١٤ رجب ١٤٤۰
 • Thursday, March 21, 2019
آزموون الکترونیکی گزارش عملکرد
آمار سایت
افراد آنلاین : 4
بازدید امروز : 319
بازدید دیروز : 293
بازدید ماهانه : 319
بازدید سالانه : 319
آمار کل : 588912
زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۳ خرداد ساعت 10:26 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۱۳ ساعت 11:40 | تعداد بازدید: 361 | کد مطلب: 60549

صورت جلسه رفع ابهامات و نواقص احتمالی مدارک مناقصه عملیات ساختمانی و تاسیساتی CT-SCAN و رادیولوژی بیمارستان حضرت فاطمه الزهراء(س) نجف آباد

صورت جلسه رفع ابهامات و نواقص احتمالی مدارک مناقصه عملیات ساختمانی و تاسیساتی CT-SCAN و رادیولوژی بیمارستان حضرت فاطمه الزهراء(س) نجف آباد

با توجه به  بند پنجم صفحه شماره 2 شرایط عمومی مدارک مناقصه پروژه بیمارستان حضرت فاطمه الزهراء (س)جلسه ای در تاریخ 10/03/97 در بیمارستان حضرت فاطمه الزهراء (س) برگزار و پس از توضیحات ارائه شده توسط مسئول دفتر فنی مهندسی ساختمان ، رئیس اداره امور مالی بیمارستان و مشاورین طراح ، شرکت‎های شرکت‎کننده در جلسه سوالات و ابهامات خود را ارائه که پاسخ هر کدام از سوالات و ابهامات به شرح زیر ارائه  و مقرر گردید شرکت‎کنندگان در مناقصه با اشراف به این پاسخ‏ها نسبت به شرکت در مناقصه و اعلام قیمت اقدام نمایند.
لازم به ذکر است با توجه به پاسخ‎های ارائه شده  زیر و مدارک مناقصه، شرکت کنندگان در مناقصه با اشراف کامل بر مدارک مناقصه در این جلسه شرکت نموده و نسبت به اعلام ابهامات و سوالات خود اقدام نمودند. در صورت عدم ارایه سوال و ابهام پس از اعلام قیمت و برنده شدن در مناقصه هیچ ابهام و نکته ای پذیرفته نخواهد شد و کلیه موارد مورد تعهد زیر نیز می بایستی به دقت مد نظر و ورد محاسبه قرار گیرد.
1. بابت تغییرات، اضافه پرداخت فقط برای مابه‎التفاوت  قیمت مصالح بر اساس نازلترین بها محاسبه، تهاتر و قابل        پرداخت می‎باشد و مبلغی با عنوان تأخیرات زمانی برای تغییر مصالح در نظرگرفته نخواهد شد. 
2. پیمانکار در صورت برنده شدن در مناقصه موظف به ارایه آنالیز قیمت و ریز محاسبات با محاسبات بالاسری به صورت مکتوب به کارفرما خواهد بود.لازم به ذکر است قیمت شرکت می بایست بر اساس کلیه نقشه ها و مدارک مناقصه اعلام گردد و ارایه آنالیز قیمت برای مواردی که توسط شرکت محاسبه نگردیده مسئولیت آن به عهده شرکت بوده و اضافه پرداختی بابت آن به شرکت صورت نخواهد پذیرفت.و می بایست پروژه طبق نقشه ودیتیلها و اسناد مناقصه اجرا گردد.
3. فنکوئل های طراحی شده مارک مدیا  یا مشابه با هماهنگی دستگاه نظارت تهیه و اجرا می گردد.
4. دریچه های آلومینیومی هوای رفت و اگزاست همراه با دمپر ساخته و نصب شود.
5. جعبه های آتشنشانی طراحی شده دارای محفظه نصب دو عدد کپسول آتشنشانی باشد.
6. در راهروهای اطراف بخش و داخلی نصب هند ریل ضربه گیر و روکوب و داخل اتاقهای درمانی نصب روکوب 15 سانتی طبق مارک های مشخص شده الزامی می باشد.
7. نبشی های استفاده شده از نوع سنگین و فابریک و هر شاخه 6 متری 22.5 کیلوگرم می باشد و ضخامت نبشی 0.1 بال نبشی باشد.
8. جوشکاری ها با استفاده از الکترود E6013  و حداکثر ضخامت ساق جوش 4 میلیمتر و به صورت فول جوش می باشد و همچنین رنگ آمیزی محل جوش ها الزامی می باشد.
9. عیار بتن کف (بتن تراز)Kg/m3 150 می باشد.
10. طراحی پلان شبکه کامپیوتری با شماره سند 83 طبق موارد زیر تغییر و اصلاح شده است که پیمانکار موظف به دریافت فایل و نقشه اصلاحی و محاسبات تغییرات می باشد.

الف )تعداد دوربین ها از 6 دستگاه  به 7 دستگاه افزایش یافته که پیمانکار موظف به اجرای کابل کشی با رنگ متفاوت تا رک که به صورت  مجزا از شبکه در نظر گرفته شده است می باشد که طبق نقشه اصلاحی اقدام و محاسبه نماید.
ب)تعداد سوکت های شبکه اتاقها طبق نقشه اصلاحی تغییر و همچنین سوئیچ 24 پورت به 48 پورت تغییر کرده که پیمانکار موظف است طبق نقشه اصلاحی محاسبه نماید.
11. با توجه به متراژ قسمت هاشور خورده  نقشه ها(نقشه های نحوه محاسبه متراژ) حدود 706متر مربع ، پیمانکار موظف به ارائه  قیمت پیشنهادی بر اساس هر مترمربع بوده و متراژ نهائی پس از اتمام کار با  برداشت وضع موجود قسمت هاشور خورده قابل محاسبه و پرداخت خواهد بود. لازم به ذکراست کلیه تعهدات خارج از قسمت هاشور خورده از قبیل نازک کاری راهرو و ... که در نقشه ها می باشد به عهده شرکت بوده و محاسبه متراژ فقط قسمت هاشور خورده است.
12. ارزش افزوده طبق قوانین جاری محاسبه گردد.
13. هزینه  قطعی درج آگهی در روزنامه مبلغ 000/000/15 ریال می باشد که در اسناد مبلغ 000/000/100 ریال ذکر شده بود که هزینه درج آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد.
14. مقرر گردید کلیه بیمه ها شامل بیمه مسئولیت و تمام خطر توسط پیمانکار محاسبه و اقدام شود.
15. بودجه پروژه غیر عمرانی می باشد.
16. وصل انشعابات به سیستم به عهده پیمانکار می باشد که در نقشه ها در کوتاهترین فاصله از سیستم مشخص شده است و همچنین خرید و کشیدن کابل اصلی از پست برق تا اتاق برق ساختمان که همراه پیمانکاران از مسیر بازدیدبه عمل آمد به عهده شرکت می باشد.
17. با توجه به فعال بودن واحد درمانگاه در حین بازسازی پیمانکار موظف به برنامه ریزی جهت تخلیه مصالح و انتقال مصالح و نخاله می باشد.
18. طبق بند 1 شرایط اختصاصی مناقصه ارائه مستندات رتبه بندی تاسیسات لازم نیست ولی ارائه رتبه بندی ابنیه از طرف پیمانکار الزامی می باشد .
19. شرکت موظف به بازنمودن تابلو برق موجود در محدوده اجرا و جابجایی و نصب مجدد در محل جدید و سر سیم بندی و راه اندازی تابلو می باشد که طی بازدید به عمل آمده توسط پیمانکاران رویت شد.
20. باتوجه به هماهنگی و توافق انجام شده زمان پروژه از 4 ماه به 6 ماه تغییر یافت و شرکت در صورت برنده شدن موظف به ارایه برنامه زمانبندی اجرای پروژه می باشد.(زمان هر فاز 3 ماه می باشد)
21. در مورد پروژه مذکور هیچگونه تعدیل وجود ندارد و پیشنهاد گردید با توجه به دریافت مبلغ 25 درصد پیش پرداخت (در صورت ارایه ضمانت بانکی) نسبت به خرید اجناس توسط پیمانکار اقدام گردد.
22. زمان تحویل پیشنهادات غیر قابل تمدید می باشد.
23. مبلغ برآوردی پروژه طبق مستندات و اسناد مناقصه 000/000/296/11 ریال می باشد.
24. تردد پیمانکار با وسیله نقلیه در داخل بیمارستان در صورت تایید دفتر فنی و صدور مجوز از طرف واحد حراست بیمارستان بلا مانع است.
25. پیمانکار موظف به ارایه لیست نیروهای شرکت به واحد حراست می باشد تا نسبت به تهیه اتیکت از طرف بیمارستان اقدام و تحویل پیمانکار گردد و  کارکنان شرکت موظف به استفاده از لباس فرم یکدست وبه هراه نصب اتیکت می باشند.
26. منظور از کلمه"یا مشابه "در وندورها و نقشه ها اینست که در صورت عدم امکان تهیه مارک مشخص شده بر اساس اولویت ، پیمانکار با تایید کارفرما نسبت به تهیه اجناس با مارک هم کیفیت و هم قیمت مارک بیان شده اقدام نماید.
27. شرکتها موظف به دریافت نقشه اصلاحی از دبیرخانه بیمارستان ودریافت  صورتجلسه از طریق سایت (http://disfahan.tamin.ir) بوده و  محاسبه و ارائه قیمت بر اساس تغییرات اصلاحی اعلام شده دراین صورتجلسه و نقشه های اصلاحی جدید می باشند و می بایستی این مدارک را که جمعا تعداد 99 برگ می باشد را مهر نموده و به همراه سایر مدارک مناقصه تحویل نمایند.( تعداد 95 برگ اسناد ،تعداد 1 برگ سند اصلاحی و 3 برگ صورتجلسه توجیهی )
28. زمان ارائه و تحویل پیشنهادات تاپایان وقت اداری روز سه شنبه 22/03/97 و بازگشایی اسناد مناقصه روز چهارشنبه 23/03/97 می باشد.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۳ خرداد ساعت 10:26 | تعداد بازدید: 361 | کد مطلب: 60549
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
 • پیام تبریک مدیردرمان تامین اجتماعی استان اصفهان به مناسبت سال جدید
 • تقدیر از پرسنل شاهد و ایثارگر مدیریت درمان تامین اجتماعی در ستاد و مراکز تحت پوشش
 • از مهندسین اداره کل و مدیریت درمان استان اصفهان تقدیر شد
 • رونمایی از نشریه داخلی روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اصفهان در دهه مبارک فجر
 • نشست با امام جمعه، نماینده مجلس و خیرین نجف آباد
 • دیدار رئیس درمانگاه شهید کمالپور ( شماره 1) با خانواده شهید کمال پور
 • پیام تبریک مدیردرمان تامین اجتماعی استان اصفهان به مناسبت سال جدید
 • تصادف شدید ‌خودروی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در گرگان‌ / دکتر نوربخش به اتاق عمل منتقل شد
 • مدیریت درمان تامین اجتماعی اصفهان رتبه برتر و شایسته تقدیر ویژه دراجرایی کردن برنامه های ستاد اقامه نماز استان و رتبه سوم در کشور را کسب کرد.
 • سیگار و مشکلات استخدام
 • تکنیک های ترک سیگار
 • عوارض سیگار بر نوزاد

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو