• ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير
  • اِلخَميس ٦ ذو القعده ١٤٣٩
  • Thursday, July 19, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۹ خرداد ساعت 13:12 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۹ ساعت 13:08 | تعداد بازدید: 181 | کد مطلب: 60352

پخش زنده جدیدترین شیوه جراحی مغز در بیمارستان تامین اجتماعی قائم شهر برای شرکت کنندگان کنگره جهانی مغز و اعصاب

تازه ترین شیوه جراحی مغز در بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر(عج) قائم شهر مازندران برای شرکت کنندگان کنگره جهانی مغز و اعصاب از طریق ویدئو کنفرانس و به صورت مستقیم پخش می شود.
پخش زنده جدیدترین شیوه جراحی مغز در بیمارستان تامین اجتماعی قائم شهر برای شرکت کنندگان کنگره جهانی مغز و اعصاب

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر عسگر قربانی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و جراح و فوق تخصص اینترونشنال نورورادیولوژی، 21 خردادماه امسال این عمل جراحی را در اتاق عمل بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر (عج) قائمشهر برای شرکت کنندگان در کنگره جهانی جراحان مغز و اعصاب در پاریس فرانسه انجام می دهد.
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر(عج) قائمشهر در این خصوص اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده مقرر شده همزمان با برگزاری کنگره جهانی جراحان مغز و اعصاب، جراحی فوق العاده پیشرفته مغز به روش عروق، از اتاق عمل بیمارستان تامین اجتماعی قائم شهر انجام و به صورت زنده برای شرکت کنندگان در کنگره پخش شود.
دکتر هاشم هاشم پور افزود: طی سال گذشته، در پی انجام 2عمل موفقیت آمیز آنژیوگرافی مغز در بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر قائم شهر که با نظارت پروفسور "لوران اسپیل" دبیر کنگره جهانی لینگ فرانسه، انجام شد، کشور ایران به جمع 10کشور شرکت‌کننده در کنگره جهانی جراحان مغز و اعصاب پذیرفته شد.
وی توضیح داد: بر اساس تفاهمنامه و برنامه ریزی های انجام شده با دبیر کنگره جهانی فرانسه، مقرر شد تا در زمان برگزاری این کنگره مهم پزشکی جهان، جراحی مغز به روش عروق یا درمان داخل رگی، از اتاق عمل بیمارستان قائمشهر به صورت زنده برای حاضرین در پاریس پخش شود.
دکترهاشم پور با اشاره به اینکه اکنون قرارداد پخش مستقیم این جراحی مهم از طریق ماهواره فرانسوی منعقد شده است، افزود: بیماری که باید در این برنامه زنده جراحی شود نیز مشخص شده است.
وی با اعلام اینکه دکتر قربانی از جراحان برجسته و حاذق بیماری های مغز و اعصاب است، گفت: وی با بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر(عج) قائمشهر قرارداد همکاری دارد.
گفتنی است، بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر قائمشهر، خدمات درمانی مورد نیاز را به بیش از چهارمیلیون بیمه شده در استان های گیلان، گلستان، سمنان و مازندران ارائه می کند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۹ خرداد ساعت 13:12 | تعداد بازدید: 181 | کد مطلب: 60352
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0971 sec