زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد ساعت 09:38 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۷ ساعت 09:38    تعداد بازدید: 234    کد مطلب: 60240

مراجعه بیش از ٣ میلیون نفر به مراکز درمانی تامین اجتماعی خراسان رضوی
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی گفت: تعداد سه میلیون و 100 هزار نفر در مراکز درمانی تابعه این استان در سال گذشته ویزیت شده اند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، رشد ٨ درصدی را نشان می دهد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر حمید داستانی اظهار داشت: بالغ بر ٥٠ هزار نفر در بیمارستان های ملکی استان خراسان رضوی بستری شده اند که از این تعداد ٢٨هزار نفر تحت عمل جراحی قرار گرفته اند.
وی افزود: از مجموع این ویزیت ها، پزشکان عمومی با ٢ میلیون ویزیت، رشد ٧/١ درصدی، پزشکان متخصص با یک میلیون نفر مراجعه، رشد ٩/٢ درصدی و دندانپزشکان با بیش از ٢٢٠ هزار نفر مراجعه، رشد ١٣درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن را داشته اند.
دکترداستانی تعداد مراجعه به داروخانه های مراکز درمانی تابعه را بیش از دو میلیون و 500 هزار نفر اعلام کرد و گفت: طی این مدت، ٤٦ هزار مورد مراجعه به آزمایشگاه و ١٣٢ هزار مورد، مراجعه به رادیولوژی انجام شده است که از این تعداد می توان به ٤٤هزار مورد سونوگرافی اشاره کرد.
گفتنی است، مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی در حال حاضر با ٣ بیمارستان، ٥ پلی کلینیک و ١١مرکز درمانی، خدمات سلامتی مورد نیاز بیمه شدگان را فراهم می کند.

 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha