زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ساعت 09:47 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۲/۳۱ ساعت 09:47    تعداد بازدید: 279    کد مطلب: 59944

اجرای طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی بیرجند با ۷۶۰ میلیون تومان اعتبار
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: برای ارتقاء هتلینگ بیمارستان شهید رحیمی بیرجند، ۷۶۰ میلیون تومان اختصاص یافته است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر فرزاد فیروزی اظهار داشت: هتلینگ به این معناست که بیمارستان از لحاظ فیزیکی و زیباسازی در حد هتل باشد و زمانی که بیمار وارد بیمارستان می‌شود، روحیه اش شاد شود.
وی افزود: براساس دستورالعمل سازمان تامین اجتماعی، بیمارستان‌ها باید در مرحله نخست هتلینگ، به سطح هتل ٣ستاره برسند که در این مرحله در خصوص چند محور اصلی برنامه‌ریزی انجام شد.
دکتر فیروزی ادامه داد: یکی از این محورها ساختمان و تاسیسات است که با اختصاص٢٣٠ میلیون تومان اعتبار انجام شد.
وی ادامه داد: محور دوم هتلینگ، بحث تجهیزات و امکانات است که این امر مربوط به امکانات بیمار از جمله؛ تخت، تلویزیون، زنگ احضار پرستار، ایمنی و آمبولانس است.
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی، محور سوم در بحث هتلینگ را بحث خدمات رفاهی عنوان کرد و گفت: در این راستا باید در بیمارستان‌ها تسهیلاتی ویژه ای در خدمت مردم باشد.
دکتر فیروزی ادامه داد: محور چهارم ارتقاء هتلینگ بحث بهداشت و نظافت است که در این راستا می باید ماشین‌های نظافت اتوماتیک خریداری و در ورودی بیمارستان برای مراجعان نصب شود.
وی افزود: برای اجرای کامل طرح ارتقاء هتلینگ دو میلیارد تومان اعتبار لازم است که تاکنون ٧٦٠ میلیون تومان اعتبار تخصیص داده شده است.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha