زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ساعت 09:54 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۲/۳۰ ساعت 09:53    تعداد بازدید: 279    کد مطلب: 59894

تجلیل از کارکنان روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی اصفهان
در نشستی با حضور معاونین مدیر درمان تامین اجتماعی استان اصفهان و همزمان با روز روابط عمومی، از کارکنان این مجموعه و مراکز درمانی تابعه، تقدیر به عمل آمد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، معاون اداری و مالی مدیریت درمان استان اصفهان در این نشست با بیان اینکه روابط عمومی، گلوگاه کار رسانه ‏ای و خبررسانی است، اظهار داشت: روابط عمومی باید همانند رسانه‎ها که زبان سخنگوی دولت و کشورند، زبان گویای سازمان باشد.
شکرالله ریاحی افزود: یکی از هنرهای روابط عمومی، بیان خوشنامی سازمان است و اگر روابط عمومی خوب عمل نکند و به دقت وارد عمل نشود، باعث تضعیف انگیزه ها می شود.
معاون اداری و مالی مدیریت درمان تامین اجتماعی اصفهان گفت: بحث کمک به زلزله‎زدگان، اطلاع رسانی و اقدام به موقع واحد روابط عمومی بود که کار بسیار پسندیده ای به شمار می رود.
وی با بیان اینکه در جامعه نگرش ها، دیدگاه ها و افکار مختلفی نسبت به سازمان وجود دارد و برداشت ‌‎های شخصی بسیار دخیل هستند، گفت: جلوه گر نمودن فعالیت های سازمان نیز از هنرهای روابط عمومی است. 
وی ادامه داد: روابط عمومی یک کانال کلیدی برای ارتباط مردم و مراجعان با مدیران است.
دکتر مهاجر معاون درمان تامین اجتماعی اصفهان نیز در ادامه این نشست، ضمن تبریک روز روابط عمومی، گفت: اعتقادم بر این است که روابط عمومی ها باید حرفه ای ‎تر کار کنند و توجه به دیدگاه بیرونی بیشتر باشد چرا که روابط عمومی  بلندگوی سازمان است و از همه جهات باید مثبت عمل کند.
سید مجید موید رئیس اداره روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی اصفهان نیز ضمن تشکر از تلاش همکاران روابط عمومی در ستاد و مراکز تابعه گفت: برای کارکنان این مجموعه کلاس هایی در زمینه توانمند سازی و ارتقاء دانش و مهارت در نظر گرفته ایم و براین باوریم که روابط عمومی باید با تمام قوا در راستای وظیفه اصلی خود که انتقال اخبار و رویداد های سازمان به جامعه است، بکوشد.
وی با بیان شاخص هایی که این حوزه برای ارزیابی عملکرد مجموعه تحت پوشش مدیریت درمان تعریف کرده است، گفت: این روش نیز در مسیر بهبود و ارتقاء مستمر قرار دارد علاوه بر این که به جنبه های مختلف مربوط به روابط عمومی مراکز نیز توجه ویژه ای شده است.

 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha