زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۲۹ ارديبهشت ساعت 13:52 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۲/۲۹ ساعت 13:52    تعداد بازدید: 242    کد مطلب: 59855

بهره برداری از سامانه هوشمند پیامکی مدیریت درمان تأمین اجتماعی سمنان
سامانه هوشمند اطلاع رسانی پیامکی مدیریت درمان تامین اجتماعی سمنان با هدف اطلاع رسانی و گسترش ارائه خدمات غیرحضوری و کاهش مراجعات غیرضروری و حضوری بیمه شدگان تأمین اجتماعی، به بهره برداری رسید.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکترسیدمجتبی اکرم مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان اظهار داشت: سامانه پیامکی، در راستای تکریم ارباب رجوع و تسهیل در اطلاع رسانی خدمات به بیمه شدگان، راه اندازی گردیده است.
وی افزود: این سامانه در حال حاضر قابلیت ارسال اطلاعات مورد نیاز در حوزه دفتر رسیگی به اسناد پزشکی تامین اجتماعی شامل؛ مدارک لازم برای تشکیل پرونده دارویی، پرونده خسارت متفرقه، بیماران خاص و غیره را دارد و متقاضیان دریافت خدمات می توانند با توجه به تعریفی که برای هرکدام از این موارد شده است، عدد مورد نظر را به شماره ١٠٠٠١٤٢٢١٢ ارسال نموده و از مدارک مورد نیاز و خدمات درخواستی خود اطلاع حاصل نمایند.
دکتراکرم اضافه کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته، سایر اطلاع رسانی ها در موارد مرتبط با سایر واحدهای مدیریت درمان استان سمنان نیز به همین سامانه متصل خواهد شد.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha