• ۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير
  • اِسَّبِت ٨ ذو القعده ١٤٣٩
  • Saturday, July 21, 2018
کلیدواژه: 59661
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ ارديبهشت، ساعت 10:10
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۲/۲۵
روابط عمومی بیمارستان شهید دکتر لواسانی

حضور شهردار منطقه 13 در بیمارستان شهید دکتر لواسانی

دکتر رحمانزاده پیشینه تاریخی و عمارت یاقوت در بیمارستان لواسانی مهم قلمداد کرد و این مرکز را به جهت موقیعت جغرافیایی و تخصص های درمانی در مواقع بحران در شهر تهران بسیار حیاتی دانست.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید دکتر لواسانی, دکتر رحمان زاده شهردار محترم منطقه 13 به همراه معاونین از بیمارستان لواسانی بازدید کردند. در این بازدید دکتر جمالیان رئیس بیمارستان ضمن خوشامدگویی از شهردار محترم جناب دکتر رحمانزاده به جهت حمایت های بی دریغ از بازسازی و نوسازی ساختمانهای بیمارستان که قدمت 100 ساله دارند کمال تشکر و قدردانی را داشتند و افزودند بیمارستان و شهرداری منطقه 13 هر دو رسالت یکسانی را در جهت خدمت رسانی به هموطنان دارند و وجه مشترک این دو سازمان جلب رضای خداوند و مردم دانست.

در ادامه دکتر رحمانزاده با پیشینه تاریخی بیمارستان اشاره کرد افزود عمارت یاقوت میراث فرهنگ و تمدن ایران است که می بایست در حفظ ، صیانت و معرفی آن کوشا باشیم.

ایشان همچنین ضمن بازدید میدانی از بیمارستان، در جهت آماده سازی این مرکز در مواقع بحران در شهر تهران دستور کارشناسی و اقدامات لازم جهت ایجاد مسیر درب دوم بیمارستان را صادر فرمودند و افزودند تعاملات بین سازمانی میتواند در جهت اداره و ارتقای کیفی خدمات به هموطنان بسیار موثر باشد.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0 نظر
captcha