زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ساعت 08:18 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۲/۲۴ ساعت 08:18    تعداد بازدید: 354    کد مطلب: 59604

درمانگاه تامین اجتماعی سمنان به پلی کلینیک تخصصی ارتقا یافت
مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان با بیان اینکه ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات درمانی در واحدهای ملکی تامین اجتماعی، محوری ترین هدف و برنامه در حوزه درمان سازمان است، گفت: در این راستا درمانگاه تخصصی سمنان به پلی کلینیک تخصصی ارتقاء یافت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید مجتبی اکرم با اعلام این خبر اظهار داشت: امیدواریم با ارتقاء و توسعه تشکیلات، زمینه خدمت‌رسانی بهتر و مطلوبتر در رشته های تخصصی به مردم فراهم شود.
وی مشکل جذب متخصصین در واحدهای ملکی سازمان را از چالش های اصلی در زمینه ارائه خدمات تخصصی دانست و اظهار امیدواری کرد تا امکان دسترسی آسان تر بیمه شدگان به خدمات تخصصی مورد نیاز فراهم شود.
مدیر درمان تأمین اجتماعی سمنان با تأکید بر اینکه افزایش کمی و کیفی ارائه خدمات در مراکز ملکی سازمان باید در راستای ارتقا سطح سلامت و بهداشت جامعه باشد، افزود: باید تلاش کنیم زیرساختهای مناسب و لازم در توسعه فرهنگ عمومی جامعه در کاهش مراجعات غیرضروری به پزشکان و تعدیل درخواست استفاده از دارو و خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی با بستر استفاده از نظام ارجاع که در حال حاضر در تمامی مراکز ملکی سازمان در استان در حال اجراست، فراهم شود.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha