زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ فروردين ساعت 13:49 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱/۲۷ ساعت 13:49    تعداد بازدید: 338    کد مطلب: 58076

امام جمعه شهداد:
خدمات سازمان تامین اجتماعی موجب رضایت مردم است
مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمان به منظور بررسی نحوه خدمت رسانی به بیمه شدگان و بازنشستگان از شعبه تامین اجتماعی شهداد بازدید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی کرمان در بازدید از شعبه شهداد با تاکید بر اینکه یکی از اولویتهای مهم این سازمان در سال جاری را ارائه خدمات مطلوب به بیمه شدگان و شر کای اجتماعی دانست.

علی حسینی از همکاران شعبه شهداد درخواست کرد که با تلاش وجدیت مضاعف در جهت رفع مشکلات بیمه شدگان خصوصا در مناطق محروم گام بردارند.

در ادامه این بازدید عسکرزاده رئیس شعبه شهداد با بیان اینکه ۲۵ درصد جمعیت شهرستان شهداد تحت پوشش این شعبه هستند، اعلام کرد: این واحد با ۶ نفر نیروی انسانی در حال ارائه خدمات به بیمه شدگان ،مستمری بگیران و جامعه هدف است .
 حجت الاسلام الله وردی امام جمعه شهداد که خود از مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی نیز است،  و در این بازدید مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمان را همراهی کرد، ارائه خدمات این سازمان را در سالهای اخیر بسیار خوب توصیف نمود و افزود : بنده از سال ۷۲ به صورت مشاغل آزاد خود را در  سازمان  تامین اجتماعی بیمه کردم ودر سال ۸۶ بازنشسته و جزء مستمری بگیران سازمان قرارگرفته ام و خدا رو شکر گذاریم که تاکنون سازمان تامین اجتماعی در پرداخت تعهدات خود به موقع عمل نموده و باعث رضایت مردم گردیده شده است.

حجت الاسلام الله وردی در ادامه خاطر نشان کرد: به طلبه های جوان توصیه و تاکید نمودم ضمن معرفی خدمات مطلوب سازمان تامین اجتماعی خود را نیز بیمه کنند تا در آینده از خدمات این سازمان بهره مند شوند.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 0/7107 sec