زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ فروردين ساعت 09:40 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱/۲۷ ساعت 09:40    تعداد بازدید: 188    کد مطلب: 58055

رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور:
توفیقات سازمان تامین اجتماعی حاصل سلامت کاری مدیران و کارکنان آن است
رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در سازمان تأمین اجتماعی تصریح کرد: توفیقات کنونی سازمان تامین اجتماعی، حاصل برنامه ریزی و سلامت کاری مدیران و کارکنان آن است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن ربانی در دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی استان قم با تقدیر از خدمات رسانی این سازمان، خواستار تعامل بیشتر تامین اجتماعی و مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور شد.
وی با تاکید بر این که اکثر مخاطبان سازمان تامین اجتماعی را اقشار محروم و دهک های پایین درآمدی جامعه تشکیل می دهند، افزود: خدمت به محرومان و مستضعفان جامعه از ارزش بالایی برخوردار است و یقینا دعای خیر آنان همواره یار و مددکار مدیران و کارکنان سازمان تامین اجتماعی خواهد بود.
حجت الاسلام والمسلمین ربانی برنامه ریزی و مدیریت صحیح کار را ٢ عامل مهم در افزایش کیفیت خدمت رسانی به مردم عنوان کرد و اظهار داشت: در گذشته اگر مدیران وقت تأمین اجتماعی، برنامه ریزی داشتند، قطعا هم اینک این سازمان بزرگ بیمه گر با مشکلات کمتری مواجه می شد.
مدیرکل تامین اجتماعی قم نیز با بیان اینکه بیش از ٤٠ هزار طلبه و روحانی در قم تحت پوشش سازمان هستند، اظهار داشت: خدمت رسانی مطلوب به بیمه شدگان بویژه طلاب علوم دینی که از اقشار فرهیخته جامعه هستند، نیازمند عزم همگانی است.
علی اصغر دادخواه افزود: تعامل بیشتر تامین اجتماعی و مرکز خدمات حوزه های علمیه از برنامه های راهبردی این سازمان است.

 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 0/6742 sec