زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ فروردين ساعت 09:33 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱/۲۷ ساعت 09:33    تعداد بازدید: 317    کد مطلب: 58053

افتتاح کارگزاری رسمی تامین اجتماعی در مشگین شهر
پنجمین کارگزاری رسمی تامین اجتماعی استان اردبیل در شهرستان مشگین شهر افتتاح شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مراسم افتتاحیه پنجمین کارگزاری تامین اجتماعی استان اردبیل با حضور مدیر کل تامین اجتماعی ، نماینده مجلس شورای اسلامی و سایر مقامات و مسئولین شهرستان مشگین شهر برگزار شد.
سعید بشرخواه مدیر کل تامین اجتماعی استان اردبیل ،در این مراسم تامین اجتماعی را بزرگترین سازمان بیمه ای کشور عنوان کرد و گفت: بیش از 50درصد جمعیت کشور حدود 42میلیون نفر تحت پوشش این سازمان قرار دارند که در استان اردبیل این رقم به 586 هزارنفر می رسد.
بشرخواه با اشاره به افتتاح پنجمین کارگزاری رسمی تامین اجتماعی استان اردبیل، تعداد واحدهای اجرائی در بخش بیمه ای تامین اجتماعی این استان را ،10واحد اصلی و 4شعبه اقماری و5کارگزاری اعلام کرد.
وی با بیان اینکه تامین اجتماعی یک سازمان عمومی غیر دولتی است، خاطر نشان کرد: منابع این سازمان صرفا از محل پرداخت حق بیمه دریافتی است و تلاش و سعی همکاران این است که خدمات این سازمان توسعه و گسترش یابد.
مدیر کل تامین اجتماعی اردبیل گفت: این سازمان برای رضایت خاطر مخاطبین خود ارزش زیادی قائل است و در همین راستا جهت دسترسی آسانتر بیمه شدگان ،مستمری بگیران و کارفرمایان به خدمات سازمان به ایجاد شعبه کارگزاری در سطح استان از جمله مشگین شهر کرده است .


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 0/6535 sec