زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۶ فروردين ساعت 16:03 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱/۲۶ ساعت 16:06    تعداد بازدید: 286    کد مطلب: 58039

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی:
سازمان تامین اجتماعی براساس قانون محوری حرکت می کند
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی دردیداربامدیرکل تامین اجتماعی این استان بااشاره به خدمات متنوع سازمان تامین اجتماعی به مخاطبان وپایین بودن میزان نارضایتی گفت: این مهم بیانگر برنامه ریزی دقیق مدیران این مجموعه وحرکت براساس قانون محوری این سازمان است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ،حجت الاسلام جعفری رییس کل دادگستری خراسان شمالی در دیداربا مدیرکل تامین اجتماعی این استان ضمن تبریک سال 1397 از سازمان تامین اجتماعی به عنوان سازمانی بزرگ و بسیار بااهمیت درجامعه یاد کرد و این سازمان را تکیه گاهی بزرگ برای دولت دانست.

وی افزود: در صورت حمایت مسئولان از سازمان تامین اجتماعی،این سازمان می تواند پشتوانه ای بسیار محکم برای آینده گان و تضمینی برای امنیت کشور باشد.
حجت الاسلام والمسلمین جعفری به تعامل خوب اداره کل تامین اجتماعی استان با دادگستری خراسان شمالی و سایر بخش های تحت نظارت قوه قضائیه اشاره کرد وگفت:رضایت مخاطبین از دستگاه های اجرایی معیاری برای انعکاس نحوه خدمات رسانی دستگاه هاست و خوشبختانه تامین اجتماعی دراین عرصه بسیار موفق عمل کرده است.
وی به تعداد جمعیت تحت پوشش و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و اظهارداشت: درحال حاضر حدود 50 درصد جمعیت کل کشور از خدمات این سازمان بهره مند هستند و این نشان از بزرگی این سازمان است.
محمد علی عباس زاده وحید نیزدردیداررییس کل دادگستری خراسان شمالی ضمن ارائه آماری از وضعیت بیمه شدگان و مستمری بگیران  به نحوه اجرای قوانین سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد .
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی در ادامه با قدردانی از حمایت ها و تلاش های رئیس کل دادگستری خراسان شمالی درجهت رسیدگی به موقع و حل مشکلات استان به اهمیت تعامل و همکاری دستگاه ها با یکدیگر در راستای حل مشکلات اشاره کرد و افزود: برهمین اساس اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی همواره اعلام کرده است که خواهان تعامل و همکاری همه جانبه با تمامی دستگاه های اجرایی به خصوص کارگاه ها و مراکز تحت شمول قانون کار است.
 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 0/6464 sec