زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۳ فروردين ساعت 13:21 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱/۲۳ ساعت 17:05    تعداد بازدید: 530    کد مطلب: 57964

مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی منصوب شد
در حکمی از سوی دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، دکتر جلال جهان نیا به سمت مدیر درمان تامین اجتماعی استان خراسان شمالی منصوب شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این حکم آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیر درمان تامین اجتماعی استان خراسان شمالی منصوب می شوید.
امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت داری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت ها و سرمایه های انسانی متخصص و مجرب و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی و پایش عملکرد در راستای نیل به اهداف تبیین شده به ویژه اصول و سیاست های نظام جامع تامین اجتماعی در ارائه خدمات درمانی مناسب و با کیفیت و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش نمایید.
از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون جنابعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسالت می نمایم.

دکتر جهان نیا که در چندین دوره به عنوان پزشک نمونه سازمان نظام پزشکی و سازمان تامین اجتماعی برگزیده شده است ؛ ریاست هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان شیروان و فاروج ،ریاست بخش اطفال و نوزادان بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان شیروان ،پزشک معتمد سازمان تامین اجتماعی و پزشکی قانونی ، عضو هیات موسس و پزشک مسئول فنی مرکز بهزیستی و عضو انجمن خیرین سلامت استان خراسان شمالی را در سوابق کاری خود دارد.

گفتنی است پیش از این دکتر داود احمدیان مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی بود.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 0/6369 sec