• ۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن
 • اِلأِثنين ١٤ جمادي الاولي ١٤٤۰
 • Monday, January 21, 2019
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۶ اسفند ساعت 18:12 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ساعت 18:12 | تعداد بازدید: 1264 | کد مطلب: 57132
درمامگاه تخصصی نظرآباد

استفاده ازسیستم نوبت دهی اینترنتی رضایتمندی بیمه شدگان را در پی دارد

با عنایت به وظیفه ذاتی روابط عمومی بر آن شدیم گزارشی از عملکرد مراکز درمانی تامین اجتماعی استان البرز به مردم استان ارایه نماییم . در این گزارش به وضعیت عملکرد درمانگاه تخصصی شهرستان نظرآباد می پردازیم .
استفاده ازسیستم نوبت دهی اینترنتی رضایتمندی بیمه شدگان را در پی دارد

درمانگاه تخصصی نظر آباد که در منطقه ای صنعتی و تولیدی قرار دارد از چــه سالی ساخته شده و چه خدماتی را در حال حاضر به بیمه شدگان ارائه می نماید ؟
این مرکز درمانی در سال 1382 تاسیس گردیده است که در دو شیفت کاری صبح و عصر ارائه خدمت می نماید  و خدماتی شامل ؛ پزشک عمومی ، متخصص داخلی، متخصص زنان ، مامایی ، دندانپزشکی ، آزمایشگاه ، داروخانه ، تزریقات و پانسمان در این مرکز انجام می گیرد.
با توجه به اینکه این مرکز درمانی تنها  مرکز درمانی تامین اجتماعی در شهرستان نظرآباد می باشد ؛  چه برنامه ها و رویکردهایی برای جذب پزشک و توسعه واحد های پاراکلینیکی دراین درمانگاه در دست اجرا و اقدام دارید ؟
با توجه به جمعیت بیش از 80 هزار نفری بیمه شده تامین اجتماعی در این شهرستان ، نیاز ضروری به یک مرکز بزرگتر مثل پلی کلینیک می باشد ، لذا پیگیری های مکرری از طریق مقامات ذیصلاح این شهرستان صورت گرفته است که در صورت نهایی شدن اختصاص زمین اهدایی و با عنایت به بازدید معاون محترم درمان سازمان تامین اجتماعی و مدیر محترم درمان استان البرز مقرر گردید که در سال آینده اقدامات لازم جهت  ساخت پلی کلینیک تخصصی شهرستان نظرآباد صورت پذیرد .
بیشترین مراجعه بیماران به این درمانگاه مربوط به کدام واحد درمانی می باشد ؟ چه تعداد از بیماران این مرکز جهت ادامه درمان به دیگر مراکز درمانی در استان اعزام شده اند؟
با توجه به اینکه این مرکز درمانی ، خدمات درمانگاهی را ارائه می نماید ، بیشترین مراجعان به واحد پزشک عمومی می باشد  و حدودا یک درصد از بیماران از این درمانگاه به سایر مراکز درمانی دیگر ارجاع داده می شوند .
به منظور آشنایی  بیمه شدگان با این مرکز درمانی ، آمار عملکرد واحد های درمانی این مرکز را ارائه  نمایید ؟
این مرکز  درمانی در 9 ماهه سالجاری در بخش هایی شامل ؛ پزشک عمومی  75883  مورد ویزیت، متخصص داخلی 4886  مورد برای دو روز در هفته ، دندانپزشکی 9907  مورد ، متخصص زنان 6394 مورد ، جراح عمومی 3517  مورد ، اطفال 17818  مورد ، داروخانه 84242 مورد  و آزمایشگاه 7888 مورد مراجعه داشته است.
مهم ترین اقداماتی که به منظور تسهیل امورات بیمه شدگان در دست اجرا دارید شامل چه مواردی است ؟
درسالجاری اقداماتی به منظور رضایت بیمه شدگان شامل ؛ افزایش فضای فیزیکی مرکز در سه طبقه ، نوسازی و کاشی کاری سالنها ، نصب پنجره های دو جداره ، تعویض رادیاتورها و همچنین افزایش متخصصین داخلی و زنان ، انجام امور مربوط به بیماری های خاص در این مرکز از جمله خدماتی بوده که در جهت رفاه حال مراجعین و بیمه شدگان صورت پذیرفته است .
راه های دسترسی بیمه شدگان به این مرکز درمانی و دریافت نوبت به چه صورت می باشد ؟ آیا طرح نوبت دهی اینترنتی تاثیری در رضایتمندی بیمه شدگان داشته است ؟
بیمه شدگان برای نوبت دهی در این مرکز از طرق مختلفی شامل ؛ تلفن گویا با استفاده از سامانه تلفن همراه از طریق شماره گیری کد دستوری #26* 142* و استفاده از نرم افزارموبایل با نصب اپلیکیشن مربوطه اندروید ، برروی تلفن همراه و همچنین ازطریق دانلود nobatalborz.tamin.ir و با مراجعه به آدرس سایت سازمان تامین اجتماعی پذیرش اینترنتی و یا با مراجعه به وب کیوسک مستقر در مرکز درمانی  می توانند نسبت به اخذ نوبت خود اقدام نمایند .درخور توجه است که با اجرای سیستم نوبت دهی اینترنتی در این مرکز درمانی تا حدر زیادی از ازدحام بی مورد مراجعین کاسته شده است .
روند رسیدگی به پیشنهادات ، درخواست ها وشکایات مراجعین به منظور ارائه تسهیلات بیشتر و بهتر در این مرکز به چه صورت می باشد  ؟
از طریق نظام پیشنهادات که در این مرکز جاری است و همچنین از طریق صندوق جمع آوری نظرات که در معرض دید مراجعین قرار گرفته است  ، پیشنهادات آنان دریافت و درکمیته ای تحت عنوان کمیته بهبود کیفیت و هم اندیشی مطرح و پس از جمع بندی آنان اقدامات لازم در خصوص رفع مشکلات و اجرای پیشنهادات صورت می پذیرد .
  اگر پیام خاصی برای بیمه شدگان و همکاران دارید اعلام نمایید ؟ دکتر مجیدیان درپایان می گوید : ارائه خدمات مناسب و شایسته بیمه شدگان حقی است که بیمه شدگان بر سازمان تامین اجتماعی دارند و درخواست می نمایم بیمه شدگان محترم به منظور تهسیل روند خدمت رسانی از طرق اعلام شده نسبت به اخذ نوبت اقدام نموده تا از ازدحام کاذب جلوگیری به عمل آید در همین جا فرصت را مغتنم شمرده  و بر خود لازم میدانم از پیگیری های مدیر درمان و کارشناسان ستادی که همواره در ارائه خدمات ما را یاری می نمایند تشکر نموده و همچنین از پرسنل زحمتکش درمانگاه تخصصی نظرآباد که با تلاش خود زمینه رضایتمندی بیمه شدگان را فراهم می آورند قدردانی  می نمایم .

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۶ اسفند ساعت 18:12 | تعداد بازدید: 1264 | کد مطلب: 57132
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
 • جشن ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار برگزار گردید .
 • جشن بازنشستگی کارکنان مدیریت درمان استان البرز برگزار گردید
 • کمیته بیمه و درمان تامین اجتماعی استان البرز برگزار گردید
 • دوره آموزشی طرح ارتقا سطح سواد سلامت کارگران بازنشسته و مستمری بگیر سالمند استان البرز برگزار شد
 • چهارمین جلسه شورای مدیران درمان منطقه ۲ کشور در استان البرز برگزار گردید
 • درخشش تیم تنیس روی میز مدیریت درمان استان البرز در مسابقات ادارات
 • ارایه خدمات الکترونیکی تامین اجتماعی در استان البرز ستودنی است .
 • قانون مندی و اجرای دستورالعمل های سازمان دراولویت برنامه های کاری استان البرز
 • بیمارستان های ملکی تامین اجتماعی استان البرز میزبان 21 درصد موالید

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

Page Generated in 6/4786 sec