• ۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر
 • اِجُّمعَة ٨ صفر ١٤٤۰
 • Friday, October 19, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۴ اسفند ساعت 18:01 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ ساعت 18:03 | تعداد بازدید: 96 | کد مطلب: 56605
پلی کلینیک تخصصی شهید فهمیده

دریافت خدمات درمانی با کیفیت شایسته بیمه شدگان تامین اجتماعی است

با عنایت به وظیفه ذاتی روابط عمومی بر آن شدیم گزارشی از عملکرد مراکز درمانی تامین اجتماعی استان البرز به مردم استان ارایه نماییم . در این گزارش به وضعیت عملکرد پلی کلینیک تخصصی شهید فهمیده می پردازیم .
دریافت خدمات درمانی با کیفیت شایسته بیمه شدگان تامین اجتماعی است

در ششمین گزارش اختصاصی از مراکز تامین اجتماعی استان البرز به پلی کلینیک تخصصی شهید فهمیده مراجعه نموده و گفت وگویی با دکتر حسین زارع؛ رئیس پلی کلینیک تخصصی شهید فهمیده داشته است که متن آن در ذیل آمده است .
پلی کلینیک تخصصی شهید فهمیده که تنها مرکزدرمانی تامین اجتماعی در شهرستان فردیس می باشد در چه سالی به بهره برداری رسید ؟در حال حاضر چه خدماتی را به بیمه شدگان ارائه میکند ؟
سابقه این مرکز درمانی به اوایل دهه
70 بر می گردد ودر دی ماه سال 1395 همزمان با سفر هیئت محترم دولت به استان البرز توسط آقای دکتر ربیعی وزیر محترم تعاون و رفاه اجتماعی افتتاح گردید این مرکز درمانی دارای بخش هایی شامل؛ پزشکان عمومی ، دندانپزشکی، متخصص داخلی و قلب ، زنان و زایمان ، اطفال ، چشم ، ارولوژی و مغزواعصاب و واحدهای آندوسکوپی ،کولونوسکوپی ،تست ورزش، اکو و نوارقلب ، مامایی ،نوارمغز داروخانه ، آزمایشگاه ، رادیولوژی ،کلینیک جراحی سرپایی ، اتاق احیاء واحد طب کار ، معاینات قبل ازاستخدام ، نوار قلب ، ادیومتری ، اسپیرومتری ، بینایی سنجی می باشد.
چه تعداد بیمار در سال جاری در این مرکز درمانی پذیرش شده
است ؟
در سال جاری در بخش مغز واعصاب3892 نفر، زنان وزایمان 2366 نفر ،چشم پزشکی 6678 نفر ،داخلی118 4 2 نفر ، ا ر و لو ژی 4 5 3 3 نفر ، دندانپزشکی 3635 نفر، قلب و عروق6210 نفر، مامایی 6292 نفر ، اطفال37115 نفر ، عمومی 319820 نفر ، گرافی دندان 1062 مورد، آندوسکوپی261 مورد، کلونوسکوپی 24 مورد ، نوار مغز 393 مورد ، نوار قلب 10 هزار مورد ، اکو 132 و تست ورزش 109 نفر، پاپ اسمیر 733 مورد ، عمل های سرپایی 3050 مورد ، آزمایشگاه218 79 مورد ، داروخانه 270291 مورد، خارج کردن جسم خارجی ودرناژ آبسه پلک 101 مورد بوده است که به طور متوسط روزانه 1426 نفر به این مرکز مراجعه می نمایند و همچنین ماهانه 4 جلسه برای مادران باردار ، توسط ماما ها در این مرکز درمانی آموزش انجام می گیرد.
با توجه به مراجعه بیمه شدگان به این مرکز درمانی ، آیا برنامه و رویکردی برای جذب پزشک و توسعه واحدهای پاراکلینیکی را در دست اقدام دارید ؟
در جهت توسعه واحد های رادیو لوژی و سونوگرافی در تلاش برای جذب متخصص رادیو لوژی و در بخش های مختلف ازجمله آزمایشگاه برای ایجاد آزمایشات هورمونی و نیز جذب متخصص ارتوپدی ، گوش و حلق و بینی نیز می باشیم .
مهمترین اقدامی که به منظور تسهیل امورات بیمه شدگان در دست اجرا دارید شامل چه مواردی است؟ آیا فقط بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی می توانند از خدمات این مرکز بهره مند شوند ؟
این مرکز درمانی به منظور استفاده بهینه از امکانات وتخصص های موجود به منظور افزایش ارائه خدمات به بیماران اقدامات وبرنامه ریزی های لازمی جهت جلوگیری از ائتلاف وقت بیمه شدگان )پذیرش و ویزیت پزشکان( انجام داده است لازم به ذکر است کلیه خدمات درمانی این مرکز برای بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی به صورت رایگان ارائه میگردد و سایر مراجعین نیز نیز می توانند از خدمات این مرکز با تعرفه دولتی استفاده نمایند .
راه های دسترسی بیمه شدگان به این مرکز درمانی و دریافت نوبت به چه صورت می باشد ؟آیا طرح نوبت دهی اینترنتی تاثیری در رضایتمندی بیمه شدگان داشته است ؟
بیمه شدگان گرامی میتوانند به 4 روش جهت دریافت نوبت اقدام نمایندکه شامل ؛ تماس تلفنی با شماره3654901 برای گرفتن وقت قبلیپزشکان متخصص و دندانپزشکی از ساعت 14 هر روز و برای گرفتن وقت قبلی پزشکان عمومی از ساعت17 با اتصال 10 خط به شماره فوق ، استفاده از سامانه تلفن همراه از طریق شماره گیری کد دستوری # 26 * 142 *
استفاده از نرم افزار موبایل با نصب اپلیکیشن مربوطه اندروید برروی تلفن همراه ازطریق دانلود نرم افزارازسایت nobatalborz.tamin.ir ،پذیرش اینترنتی از طریق مراجعه به آدرس سایت اینترنتی سازمان تامین اجتماعی .
پیشنهادات و درخواست های مراجعین که به منظورتسهیل روند در امورات صورت می گیرد چگونه مورد بررسی و اقدام قرار می گیرد؟
با توجه به استقرار واحد رسیدگی به شکایات و پیشنهادات دراین مرکز درمانی بطور منظم پاسخگویی به رفع مشکلات احتمالی موردبررسی قرار می گیرد.
در پایان اگر پیام خاصی برای بیمه شدگان و همکاران دارید بیان کنید؟
دکتر زارع در پایان با تشکر از حمایت های مدیر درمان استان وکارشناسان ستادی و همچنین با قدردانی از تلاش های پرسنل شاغل در این پلی کیلنیک به بیمه شدگان می گوید : با توجه به جمعیت زیاد شهرستان فردیس و امکانات موجود این پلی کلینیک از بیمه شدگان انتظار داریم ازمراجعات غیر ضروری خود داری نموده و با صبر و شکیبایی بیشتر به هنگام دریافت نوبت ویزیت پزشکان ، ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات درمانی یاری نمایند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۴ اسفند ساعت 18:01 | تعداد بازدید: 96 | کد مطلب: 56605
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
 • پیشرفت در هرسازمانی به نحوه ارتباط مدیران با مشتریان آن بستگی دارد
 • نیروی انتظامی ضامن امنیت جامعه است
 • سالمندان ذخایر ارزشمند عاطفه، فرهنگ و دانش درجامعه هستند .
 • ارتقاء سلامت اداری در محیط کار امنیت خاطر کارکنان و بیمه شدگان را به همراه دارد
 • هفته دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است .
 • همکار بیمارستان هشتگرد ریاست شورای اسلامی شهرستان نظرآباد شد
 • ارایه خدمات الکترونیکی تامین اجتماعی در استان البرز ستودنی است .
 • قانون مندی و اجرای دستورالعمل های سازمان دراولویت برنامه های کاری استان البرز
 • بیمارستان های ملکی تامین اجتماعی استان البرز میزبان 21 درصد موالید

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

Page Generated in 6/6353 sec