زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۷ اسفند ساعت 09:16 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۷ ساعت 09:16    تعداد بازدید: 1039    کد مطلب: 56222

مسن ترین بازنشسته تامین اجتماعی به زیارت امام رضا(ع) نائل شد
مسن ترین باز نشسته سازمان تامین اجتماعی که 121 سال سن دارد و زنجانی است به زیارت امام رضا (ع) نائل شد.


امسال نیز به همت تامین اجتماعی استان زنجان، تعدادی از باز نشستگان این اداره با اولویت مسن ترین وکم درآمد ترین خانواده ها به زیارت امام رضا (ع) اعزام شدند که در میان آنها مسن ترین باز نشسته  با 121 سال سن به زیارت امام رضا (ع) نائل شد.

گفت و گوی خبرنگار خبرگزاری رضوی با حاج آقا موسوی به عنوان مسن ترین بازنشسته کشور را در ادامه می خوانید.

۱. ضمن معرفی خودتان بفرمایید چند سال سن دارید؟
سید اسمعیل موسوی هستم ۱۲۱ سال سن دارم به عنوان مسن ترین باز نشسته تامین اجتماعی کشور از زنجان به همراه همسرم  عازم مشهد مقدس هستیم.

۲. تا کنون چند بار به زیارت امام رضا(ع) مشرف شده اید؟ واین سفرزیارتی چه تاثیری در زندگی شما داشته است؟
تا کنون سه بار زیارت امام هشتم(ع) نصیبم شده واین بار چهارم است و مسلما زیارت امامان معصوم در زندگی همه ما تاثیر بسیار مثبت و معنوی دارد و ما نیاز به این عزیزان داریم تا سعادت دنیا وآخرت خود را توسط امامان معصوم بدست بیاوریم و تضمین کنیم.

۳.چه احساسی دارید از این که در این سن  زیارت حضرت  ثامن الحجج(ع)  نصیب شما شده است؟
احساس  بسیار خوبی دارم وخیلی خوشحال هستم که این سعادت نصیبم شده و  زیارت امام رضا  (علیه السلام) که از آن به عنوان حج فقرا یاد شده برایم بسیار ارزشمند ومسرت بخش است واز تمامی مسولین تامین اجتماعی کمال سپاس وامتنان دارم واز خداوند متعال برایشان آرزوی توفیق روز افزون خواستارم.

۴. چه توصیه ای برای جوانان در ارتباط با ائمه اطهار (ع) وامامان معصوم (ع) دارید؟
به همه خواهران وبرادران به خصوص جوانان عزیز توصیه می کنم که در هر شرایطی پیرو امامت و ولایت باشند و زندگی امامان را سرلوحه زندگی خود قراردهند چرا که سعادت دنیا وآخرت در پیروی از این عزیزیان است.

منبع: خبرگزاری رضوی


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 0/6693 sec