زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ بهمن ساعت 15:13 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ساعت 15:55    تعداد بازدید: 1696    کد مطلب: 55880

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درپی درگذشت مسافران هواپیمای تهران – یاسوج/ یکی از کارکنان این سازمان جزو جانباختگان است
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، با صدور پیامی ضمن ابراز همدردی،سانحه سقوط هواپیمای یاسوج و جان باختن جمعی از هموطنان را به خانواده های درگذشتگان به ویژه خانواده مرحوم مهندس مجید اسلامی و کارکنان این سازمان تسلیت گفت.


متن پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به شرح زیر است:


انالله و انا الیه راجعون
سانحه سقوط  هواپیمای مسافربری در مسیر تهران – یاسوج که باعث جان باختن عده ای از هموطنان عزیز شد، موجب تاسف و تاثر فراوان است.
متاسفانه در این حادثه تلخ، یکی از بهترین همکاران سازمان تامین اجتماعی، مهندس مجید اسلامی رئیس فقید اداره سرمایه گذاری معاونت اقتصادی و برنامه ریزی که برای ایفای مسئولیت خود عازم شهرستان یاسوج بود نیز برای همیشه چشم از جهان بست و به لقاء الله پیوست.
وی که از کارکنان متعهد و متخصص بود و در سنگر ارتقای سرمایه های جامعه بیمه شدگان و مستمری بگیران عزیز از هیچ تلاشی فرو گذار نمی کرد، در مدت مسئولیت خویش همواره تلاش کرد ضمن حفاظت از منافع و منابع ذینفعان، در مسیر تبیین، ترویج و بکارگیری برنامه های اقتصاد مقاومتی در حوزه سرمایه گذاری های سازمان اقدام کند.
اینجانب ضمن عرض همدردی و تسلیت به خانواده‌های جان‌باختگان این حادثه؛ درگذشت این همکار صدیق را به کارکنان سازمان و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم و از خداوند متعال، برای تمامی بازماندگان و سوگواران صبر و شکیبایی و برای درگذشتگان رحمت واسعه الهی خواستارم.

دکتر سید تقی نوربخش
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 0/7120 sec