زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت 16:32 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۹/۱۵ ساعت 16:36    تعداد بازدید: 590    کد مطلب: 51935

در استان کرمانشاه و با هدف بررسی برنامه ها و راهبردها؛
نشست منطقه ای سازمان تامین اجتماعی برگزار شد
دومین نشست منطقه ای سازمان تامین اجتماعی با حضور معاونین اداری مالی و امور استانها، مشاوران مدیرعامل، مدیران ستادی و مدیران کل و درمان تامین اجتماعی استان های کرمانشاه، ایلام، همدان و کردستان در استان کرمانشاه برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دومین نشست منطقه ای مدیران سازمان تامین اجتماعی در خصوص بررسی راهبردها و برنامه های این سازمان به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی کرمانشاه برگزار شد.

در این نشست، رحیم اردلان معاون اداری مالی و مهندس قائم موهبتی معاون امور استان های سازمان تامین اجتماعی در خصوص منابع و مصارف و راههای ارتقای خدمات به بیمه شدگان و مستمری بگیران توضیحاتی ارائه و بر اهتمام بیشتر تمامی واحدها برای وصول برنامه ها و راهبردهای این سازمان تاکید کردند.

در ادامه این نشست، دیگر مدیران نیز به بیان نظرات خود پرداختند.

کیومرث فلاحی مدیر کل تامین اجتماعی کرمانشاه نیز در این نشست با اشاره به خدمات این سازمان در زلزله غرب کشور، از تلاش ها و پیگیرهای مدیرعامل، مدیران و کارکنان در رسیدگی به زلزله زدگان و ارسال کمک های این سازمان به مردم کرمانشاه قدردانی کرد.

 

 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 0/6972 sec