زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ آذر ساعت 22:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۹/۱۴ ساعت 22:39    تعداد بازدید: 257    کد مطلب: 51926

پیام تبریک مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مناسبت فرخنده میلاد حضرت محمد مصطفی(ص)
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور پیامی فرا رسیدن فرخنده میلاد با سعادت پیامبر اعظم؛ حضرت محمد بن عبدالله (ص) را به تمامی مسلمانان تبریک و تهنیت گفت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی؛ متن پیام صادر شده از سوی دکترسیدتقی نوربخش بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
فرا رسیدن هفدهم ربیع الاول فرخنده زادروز پر سعادت خاتم النبیین؛ فخر عالم امکان حضرت محمد مصطفی(ص) را به تمامی مسلمانان بویژه هم میهنان عزیز و بیمه شدگان؛ بازنشستگان و کارفرمایان گرامی؛ صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم.
وجود نازنین حضرت محمد(ص) ؛سیره پیامبر و زندگی آن بزرگوار سراسر درس و اسوه حسنه برای ما است و باید از این‌گنجینه بی کران به قدر ظرفیت خود بهره گیریم.
بدون تردید امکان شناخت و بیان ابعاد کامل شخصیت نبی مکرم اسلام از توان و ظرفیت ما خارج است و آنچه بشریت تا کنون از برگزیده خداوند سبحان شناخته است تنها سایه ای از معنویت و حقیقت راستین سرور پیامبران است. همین مقدار شناخت و معرفت نسبت به رسول اکرم(ص) نیز برای تضمین حرکت بشریت به سمت کمال و قله انسانیت کافی است.
امیدوارم همه ما توفیق پیروی از سیره نبوی و تفکر در قرآن کریم این معجزه جاویدان رسول اکرم(ص) و عمل به سنتهای نورانی آن بزرگوار و اهل بیت عصمت و طهارت را داشته باشیم.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 1/7349 sec