زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ آذر ساعت 12:05 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۹/۱۴ ساعت 14:35    تعداد بازدید: 158    کد مطلب: 51899

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی:
منافع بیمه شدگان و سازمان تامین اجتماعی هر دو در موضوع بیمه کارگران ساختمانی مورد توجه است
جلسه هم اندیشی بررسی مسایل و مشکلات صنعت ساختمان استان قزوین با حضور نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل تامین اجتماعی و اعضای هیات مدیره انجمن های ساختمانی قزوین برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، بابائی صالح در این جلسه ضمن اشاره به رسالت مهم تامین اجتماعی که 62 درصد جمعیت تحت پوشش را در استان قزوین شامل می شود، گفت: در مسیر قرار گرفتن ریلی که قانونگذار معین نموده بایستی حرکت کرد و باید به گونه ای عمل کنیم که اشتغال و بیمه برای جوانان مملکت فراهم شود .
نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر مقوله خدمت رسانی و اهتمام بر نظارت بر عملکرد که از سوی مقام معظم رهبری سفارش شده است، گفت: در راستای پیشگیری از ضرر و زیان به اقشار ضعیف تحت پوشش بزرگترین سازمان بیمه ای کشور منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات تامین اجتماعی که در ارتباط مستقیم با کارگران است، هستیم تا در مسیر خدمتگزاری به این قشر اجحافی صورت نگیرد و با صیانت همه جانبه از سازمان تامین اجتماعی در صحن مجلس رضایت باریتعالی و بهبود وضعیت معیشتی کارگران نیز حاصل شود.
مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین نیز در این جلسه ضمن استقبال از برپائی نشست های دو سویه جهت تبیین قوانین بیمه ای و بیان مسایل فیمابین تصریح کرد: بدون تعامل با مجامع کارفرمائی و کارگری امور سازمانی به طور صحیح و منطقی  صورت نخواهد گرفت.
سیروس نصیری به نامنویسی 22هزار و375 نفر در استان قزوین در زمینه بیمه کارگران ساختمانی اشاره کرد و گفت: در هشت ماهه اول سالجاری 16 هزار و289 مورد بازرسی از کارگران ساختمانی انجام شده است.
وی تصریح نمود: بخشنامه کارگران ساختمانی از سال 89 اجرائی شده و خوشبختانه طی سال های اخیر مشکلات آنان بسیار کاهش یافته و برای مشکلات موجود نیز بر اساس قانون و به نفع بیمه شدگان پیش خواهیم رفت.
نصیری گفت: در نیمه دوم سال گذشته با کاهش حادثه کارگران ساختمانی روبرو هستیم که این بیانگر نقش اساسی آموزش در این راستاست.

 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 1/7308 sec