کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر
  • اِلأَربِعا ٢٤ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Wednesday, December 13, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت 11:05 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۹/۱۴ ساعت 16:26 | تعداد بازدید: 147 | کد مطلب: 51869

دیدار مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر با مدیر کل تامین اجتماعی استان

مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر و مدیرکل تامین اجتماعی این استان با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.
دیدار مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر با مدیر کل تامین اجتماعی استان

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در این نشست، وضعیت قراردادهای نیروگاه اتمی بوشهر در خصوص اجرای فازهای دو و سه این نیروگاه مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با بیان اینکه این اداره کل در راستای برنامه ها و در چارچوب اهداف سازمانی، با تمامی کارفرمایان تعامل و همکاری دارد، تصریح کرد: هرجا بنا باشد اشتغال جدیدی ایجاد شود این سازمان، حتی المقدور از آن حمایت می کند.
یونس خسروانی تاکید کرد: با توجه به حجم زیاد اشتغالی که طی اجرای فازهای دو و سه نیروگاه اتمی بوشهر برای جوانان این استان، ایجاد خواهد شد، این اداره کل در موضوع پرداخت حق بیمه در فازهای جدید نیروگاه، حداکثر همکاری را خواهد داشت.
مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر نیز ضمن قدردانی از حمایت و همکاری های اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر بیان کرد: با اجرای فازهای دو و سه نیروگاه اتمی بوشهر، هشت هزار نفر مشغول به کار خواهند شد.
محمود جعفری گفت: در اجرای فازهای مذکور، پیمان های مختلفی ایجاد می شود و تمامی این پیمان ها در بوشهر ثبت می شوند تا پرداخت حق بیمه ها در شعب تابعه تامین اجتماعی استان بوشهر انجام شود.
وی افزود: به همین دلیل، تعامل بیش از پیش تامین اجتماعی و نیروگاه اتمی بوشهر می تواند، زمینه ساز اجرای بهتر طرح ها باشد و روند شروع به کار کارگران فازهای جدید نیروگاه را تسهیل نماید.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت 11:05 | تعداد بازدید: 147 | کد مطلب: 51869
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/0814 sec