• ۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير
  • اِلأِثنين ١١ شوال ١٤٣٩
  • Monday, June 25, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت 11:05 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۹/۱۴ ساعت 16:26 | تعداد بازدید: 159 | کد مطلب: 51869

دیدار مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر با مدیر کل تامین اجتماعی استان

مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر و مدیرکل تامین اجتماعی این استان با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.
دیدار مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر با مدیر کل تامین اجتماعی استان

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در این نشست، وضعیت قراردادهای نیروگاه اتمی بوشهر در خصوص اجرای فازهای دو و سه این نیروگاه مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با بیان اینکه این اداره کل در راستای برنامه ها و در چارچوب اهداف سازمانی، با تمامی کارفرمایان تعامل و همکاری دارد، تصریح کرد: هرجا بنا باشد اشتغال جدیدی ایجاد شود این سازمان، حتی المقدور از آن حمایت می کند.
یونس خسروانی تاکید کرد: با توجه به حجم زیاد اشتغالی که طی اجرای فازهای دو و سه نیروگاه اتمی بوشهر برای جوانان این استان، ایجاد خواهد شد، این اداره کل در موضوع پرداخت حق بیمه در فازهای جدید نیروگاه، حداکثر همکاری را خواهد داشت.
مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر نیز ضمن قدردانی از حمایت و همکاری های اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر بیان کرد: با اجرای فازهای دو و سه نیروگاه اتمی بوشهر، هشت هزار نفر مشغول به کار خواهند شد.
محمود جعفری گفت: در اجرای فازهای مذکور، پیمان های مختلفی ایجاد می شود و تمامی این پیمان ها در بوشهر ثبت می شوند تا پرداخت حق بیمه ها در شعب تابعه تامین اجتماعی استان بوشهر انجام شود.
وی افزود: به همین دلیل، تعامل بیش از پیش تامین اجتماعی و نیروگاه اتمی بوشهر می تواند، زمینه ساز اجرای بهتر طرح ها باشد و روند شروع به کار کارگران فازهای جدید نیروگاه را تسهیل نماید.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت 11:05 | تعداد بازدید: 159 | کد مطلب: 51869
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگان** قابل توجه کارفرمایان محترم** طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب تا دهم تیر ماه 1397 در کلیه شعب سازمان تأمین اجتماعی قابل اجرا می باشد.
Page Generated in 1/1063 sec