• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير
  • اِثَّلاثا ٤ ذو القعده ١٤٣٩
  • Tuesday, July 17, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت 09:20 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۹/۱۴ ساعت 16:30 | تعداد بازدید: 97 | کد مطلب: 51864

بررسی همکاری های دوسویه سازمان تامین اجتماعی و منطقه آزاد بندانزلی

درراستای تقویت تعاملات با شرکای اجتماعی ، مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان ضمن دیدار با مدیرعامل منطقه آزاد بندرانزلی، طی نشستی وضعیت پرداخت حق بیمه پروژه های جاری را مورد بررسی قرار دادند.
بررسی همکاری های دوسویه سازمان تامین اجتماعی و منطقه آزاد بندانزلی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این دیدار با اشاره به عمومی و غیردولتی بودن سازمان تامین اجتماعی و تبیین انواع تعهدات به تشریح اهمیت و جایگاه تامین اجتماعی در مناسبات اقتصادی و اجتماعی کشور و نقش آن در ایجاد امنیت خاطر و آرامش روانی نیروهای مولد جامعه پرداخت .
جمیل حق پرست با بیان خدمات و برنامه های نوین سازمان تامین اجتماعی درعرصه های غیرحضوری ، برصیانت از نیروهای کار شاغل و سرمایه گذاری های صورت گرفته در این منطقه تاکید کرد و تامین منابع مناسب از طریق انجام تکالیف قانونی کارفرمایان را برای تحقق اهداف تعهداتی تامین اجتماعی الزامی برشمرد .
دکتر مسرور مدیرعامل منطقه آزاد بندرانزلی نیز در این نشست با تاکید بر افزایش حجم امور این مجموعه و توسعه زیرساختها و افزایش پیمانها و تعداد کارگاهها و بیمه شدگان ، خواستار تقویت شعبه اقماری تامین اجتماعی منطقه شد .
در این دیدار همکاری های دوسویه و امور پیمانکاران ومتولیان امور اجرایی در کارگاههای ساختمانی منطقه در پروژه های در حال احداث ازمنطقه آزاد مورد بررسی قرار گرفت و بر ضرورت توجه ویژه و نگاه متفاوت به فعالیتهای اقتصادی منطقه بمنظور حمایت ازسرمایه گذاران تاکید شد .
در ادامه این نشست مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان ضمن بازدید از شعبه اقماری فعال در در منطقه آزاد بندرانزلی با کارکنان نیز گفتگو کرد.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت 09:20 | تعداد بازدید: 97 | کد مطلب: 51864
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانهفته تامین اجتماعی 19 الی 25 تیر ماه را به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان محترم این سازمان تبریک عرض می نماییم.
Page Generated in 1/0759 sec