زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت 09:20 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۹/۱۴ ساعت 16:30    تعداد بازدید: 114    کد مطلب: 51864

بررسی همکاری های دوسویه سازمان تامین اجتماعی و منطقه آزاد بندانزلی
درراستای تقویت تعاملات با شرکای اجتماعی ، مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان ضمن دیدار با مدیرعامل منطقه آزاد بندرانزلی، طی نشستی وضعیت پرداخت حق بیمه پروژه های جاری را مورد بررسی قرار دادند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این دیدار با اشاره به عمومی و غیردولتی بودن سازمان تامین اجتماعی و تبیین انواع تعهدات به تشریح اهمیت و جایگاه تامین اجتماعی در مناسبات اقتصادی و اجتماعی کشور و نقش آن در ایجاد امنیت خاطر و آرامش روانی نیروهای مولد جامعه پرداخت .
جمیل حق پرست با بیان خدمات و برنامه های نوین سازمان تامین اجتماعی درعرصه های غیرحضوری ، برصیانت از نیروهای کار شاغل و سرمایه گذاری های صورت گرفته در این منطقه تاکید کرد و تامین منابع مناسب از طریق انجام تکالیف قانونی کارفرمایان را برای تحقق اهداف تعهداتی تامین اجتماعی الزامی برشمرد .
دکتر مسرور مدیرعامل منطقه آزاد بندرانزلی نیز در این نشست با تاکید بر افزایش حجم امور این مجموعه و توسعه زیرساختها و افزایش پیمانها و تعداد کارگاهها و بیمه شدگان ، خواستار تقویت شعبه اقماری تامین اجتماعی منطقه شد .
در این دیدار همکاری های دوسویه و امور پیمانکاران ومتولیان امور اجرایی در کارگاههای ساختمانی منطقه در پروژه های در حال احداث ازمنطقه آزاد مورد بررسی قرار گرفت و بر ضرورت توجه ویژه و نگاه متفاوت به فعالیتهای اقتصادی منطقه بمنظور حمایت ازسرمایه گذاران تاکید شد .
در ادامه این نشست مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان ضمن بازدید از شعبه اقماری فعال در در منطقه آزاد بندرانزلی با کارکنان نیز گفتگو کرد.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 1/6465 sec