کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر
  • اِلأَربِعا ٢٤ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Wednesday, December 13, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت 10:00 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۹/۱۳ ساعت 15:55 | تعداد بازدید: 113 | کد مطلب: 51833

110هزاربیمه شده ازخدمات تامین اجتماعی خراسان شمالی بهره مندهستند.

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی دردیدار با مدیرکل کمیته امداد این استان در رابطه با مباحث بیمه ای مددجویان و افرادی که ازچند صندوق حقوق دریافت می کنند به گفتگو پرداخت.
110هزاربیمه شده ازخدمات تامین اجتماعی خراسان شمالی بهره مندهستند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، محمد علی عباس زاده وحید مدیرکل تامین اجتماعی استان خراسان شمالی، دراین دیدار بر ضرورت همکاری وتعامل دستگاه ها در بهبود روند فعالیت ها و ارائه خدمات به مخاطبان در سطح استان تاکید کرد.
عباس زاده به گستردگی خدمات وفعالیت های سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد وگفت: درحال حاضر بیش از 50 درصد جمعیت کشور وهمچنین بیش از 110 هزار بیمه شده دراستان از خدمات و مزایای تامین اجتماعی برخوردار هستند.
وی  کمیته امدادخمینی(ره) و سازمان تامین اجتماعی را  دودستگاه خدمات رسان اعلام کرد که خدمات گسترده ای  به مردم ارائه می دهند.
عباس زاده اولویت اول سازمان تامین اجتماعی را رضایت مندی مخاطبان آن ذکر کرد و اظهارکرد: این رضایت مندی زمانی میسر می شود که دستگاه های اجرایی بایکدیگر تعامل و همکاری متقابل داشته باشند.
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی از تعامل و ارتباط مطلوب کمیته امداد استان با تامین اجتماعی اظهار رضایت کرد وگفت: در سایه این همکاری توانسته ایم تعداد افرادی که ازچند صندوق حقوق دریافت می کنند  را شناسایی و از چرخه پرداخت مستمری حذف کنیم.
وی متذکر شد: سازمان تامین اجتماعی از هرگونه اقدام درجهت حل مشکلات جمعیت تحت پوشش این سازمان دریغ نمی کند.
عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی نیز دراین دیدار  از همکاری خوب اداره کل تامین اجتماعی استان با کمیته امدادوتلاش برای رفع مسائل بیمه ای مددجویان این استان قدردانی کرد .

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت 10:00 | تعداد بازدید: 113 | کد مطلب: 51833
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/0798 sec